KVANTOVÝ SKOK V MLM - RYCHLÝ START

Představte si sebe za  rok ve svém MLM podnikání?

Jak je velká vaše síť, kolik  vyděláváte vy a vaši lidé?

Co konkrétně vám tyto peníze přinášejí?

Máte v tom jasno a chcete to konečně žít ve skutečnosti? Proč byste za rok nemohli? Někteří za dva nebo tři roky. Stojí to za to? Nevíte, jak na to?  

Už roky mě to táhlo sepsat rady a tipy z praxe, které mně osobně pomáhaly v mojí cestě MLM podnikáním. Několikrát jsem to chtěla vzdát. Ale jak se člověk jednou zamiluje, prostě tu cestu nevzdáte. Nedá vám to. To vnitřní pnutí a touha je tak velká, že to jednoduše "nejde" přestat. Znáte ten pocit?

Pojďte se mnou zažít výjimečný rok. Projděte si a integrujte do praxe to, co funguje mně a dalším lidem v mém okolí. Nebudu vám lhát, nejtěžší je začít ty kroky všechny dělat. Ale stojí za to vždycky se posunout o kousek dál a každý den udělat něco. Zavádět nové návyky, učit se nové dovednosti. Posouvat se jako osobnost, abychom byli v životě šťastní a naše podnikání nás v tom podporovalo. Podnikání nemá být koule na noze nebo otrava. Má to být radost, životní styl, díky kterému můžeme žít svoje nejnádhernější a nejdivočejší sny.

Držím vám palce na vaší cestě MLM a bude mi ctí, pokud vás budu moci aspoň část cesty doprovázet díky svojí knize nebo online programům. 

A teď ke  knize -  ať víte, co můžete koupit v předprodeji - chci vám ukázat  aspoň stručně přehled jednotlivých kapitol - ať kouknete, jestli tam najdete to, co řešíte

Už nyní vím, že kniha bude rozdělená na 2 části. Ti, kteří ji zakoupili v předprodeji do května 2023, dostanou v rámci ceny obě dvě. Pokud tuto stránku čtete v červnu a dál, tak si vždy kupujete první díl, který bude nejpraktičtější. V dalším díle půjdu víc do hlubších souvislostí.

Obsah 1. dílu:

 • Kdo jsem, kým se potřebuju stát, co chci a moje velké PROČ, vize
 • Postoj a jak ho upevnit
 • Podnikatelské vs. zaměstnanecké myšlení - jak přebírat zodpovědnost za sebe a svůj život
 • Organizace času a plánování
 • Aktivity generující zisk
 • Sociální sítě vs. živý svět a jak to propojit
 • Sebeprezentace včetně storytellingu
 • Jak se nebát odmítnutí
 • Jak zvládnout námitky a zamilovat si komunikaci
 • Kontakty a seznamy - kde je hledat, jak o nich přemýšlet
 • Oslovení (byznys/klient)
 • Prezentace
 • Dosledování aneb rozhovor dospělých
 • Onboarding - uvedení nováčka do systému

Obsah 2. dílu:

 • Cesty zákazníka
 • Špetka praktické typologie osobnosti
 • Jak využít mužská energii, sílu ženské energie a potěšit svoje vnitřní dítě
 • Kvantita vs. kvalita
 • Jak udělat za měsíc to, co někdo dělá 5 let
 • Hledání rovnováhy JÁ - RODINA - BYZNYS
 • Nastavení hlavy na úspěch (co si dovolujeme, a co ne a proč?)

Těch témat by mohlo být ještě mnohem víc. Zároveň jsem si vědoma, že na každé z těchto témat by se dala napsat samostatná kniha. Moji  první knihu berte jako úvod. To, co mi za těch 14 let v oboru přijde jako nejdůležitější a principiálně stále stejné. Ten základ, který potřebuje každý, kdo začíná svůj síťový byznys. A která mně osobně pomohla i v těžkých chvílích v odvětví síťového marketingu zůstat. Prohrává totiž opravdu jen ten, kdo to vzdá. Hlavně zůstaňte věrni sami sobě.

Pokud věříte, že je síťový marketing skvělý způsob práce, seberealizace a osobního růstu, tak věřte dál, že je. A pojďte najít tu cestu, která povede ke hmatatelnému úspěchu. Tisíce lidí už dokázali, že to jde. Tak proč byste to neměli dokázat vy nebo někdo, komu tuto příležitost ukážete?

Máte chuť se začíst  a získat tištenou verzi knihy i e-book?

Pojďte si ji objednat již nyní. 

Stačí vyplnit formulář níže, zaplatit převodem (preferuji, protože je to kupodivu rychlejší a bez poplatků) nebo kartou (pro vás pohodlnější a časově úspornější způsob).

Průběžně vás budu informovat na svých sociálních sítích a e-mailem, v jaké fázi s knihou jsme. Aktuálně je zažádáno o ISBN, sbírám nabídky z tiskáren a dokončuju e-bookovou verzi (do konce září bude u vás v e-mailových schránkách).

Tištěnou verzi předpokládám doručení do konce listopadu 2023.

Dává vám to smysl? Našli jste, co jste hledali? Pojďte si ji objednat. Vyplněním tohoto formuláře od 1.6.2023 objednáváte 1. díl s podtitulem Rychlý start. 

Vy, kteří jste objednali do konce května, dostanete i druhý díl.

S Luckou jsem začala spolupracovat zhruba před rokem a jsem za to moc vděčná. Pomůže vám otevřít vrata do vašeho podnikání. S ní budete vždy v obraze. Za ten rok jsem se rychle naučila a poznala hromady nových věcí a posunula jsem se opravdu o velikánský kus, děkuji a těším se na další společné mílové kroky.
Lucie Píšováwww.zlatalucie.cz
Lucie Aira Martáková je živým důkazem toho, že lze spojit lidskost s profesionální náročností. Její schopnost skloubit tyto prvky v online podnikání ji dělá nejen výjimečnou průvodkyní, ale i osobou, která dokáže vést nejen k dosažení výsledků, ale i k celkovému rozvoji a pohodě. Má schopnost porozumět individuálním potřebám a ambicím členů v týmu. Naslouchání a konstruktivní zpětná vazba vytváří atmosféru důvěry a respektu. Empatie a podpora Lucie ukazují, že nejde jen o obchodní úspěch, ale hlavně o lidský přístup, který se pozitivně přenáší do osobních životů každého v jejím okolí.
Dušan Swalenswww.swalens.eu
Spolupráce s Luckou byla hodně intenzivní, ale moc příjemná a svěží. Díky ní jsem si upravila a vyjasnila základy v podnikání, na čem všem to stojí. Je jasná, přímá, bez omáček. Všem doporučuji.
Libuše Votavováwww.libusevotavova.cz

Několik referencí na  spolupráci se mnou (z mojí veřejné  FB stránky)

Dává vám to smysl? Chyťte si svůj výtisk v  předprodeji a tištenou knihu s  e-bookem navíc ode mě získáte do vlastních rukou. Děkuji předem za vaši důvěru a za to, že vás mohu inspirovat na vaší cestě.

Přeju vám příjemné čtení, a  pokud se mnou do té doby chcete být v kontaktu, otevřete čas od času moje e-maily, přijďte do FB skupiny nebo na moje sociální sítě. Díky za přízeň. Lucie Aira Martáková