Chcete v  roce 2024 konečně znásobit svoje příjmy v  MLM?

Možná jste na začátku a máte v sobě zatím "jen" velkou touhu místo zkušeností. A možná jste jedním z těch, kteří se už měsíce či roky točí v kruhu a kolísají s příjmem kolem pár tisícovek měsíčně. 

KOUKNĚTE NA záznam z eMeLeM Masterclass, kde se s vámi dělím o to, co byl hlavní klíč k rozběhnutí obchodního týmu o více než 200 členech během 5 měsíců, který vytvořil obchodní obrat přes 1.300.000 Kč/měsíc.

V produktovém byznysu, v oblasti přírodních doplňků stravy. Se společností, která je na trhu 30 let, takže žádný "úžasný bomba moderní start-up".

Co konkrétně by se ve vašem životě změnilo, kdybyste znásobili 2x, 3x, 4x nebo 5x svůj měsíční příjem?

Co byste mohli konečně uskutečnit?

Je váš sen dostatečně velký na to, abyste udělali zásadní rozhodnutí a dali se se mnou do práce?

V praxi se setkávám s  tím, že lidé vlastně nevědí, jak začít tak, aby u toho neměli pocit, že někoho obtěžují a okolí jim nedávalo negativní zpětnou vazbu.

Jsem toho názoru, že je důležitá vyváženost. 

Učit se a zároveň jít do praxe.

Na začátku jsem to taky neuměla.

Učila jsem se 15 let v kuse. Denně. Nicméně za tu dobu jsem vyextrahovala několik klíčových faktorů vedoucích k úspěchu v tomto druhu podnikání a sestavila jsem pro sebe a tým několik jednoduchých kroků, které se může naučit každý. 

Budete je moci uplatnit, ať už pracujete více naživo nebo převážně na sociálních sítích. Ať už prodáváte fyzické nebo digitální produkty či služby.

Čemu se na  eMeLeM masterclass budeme věnovat

 • Sebeprezentace
  Jak se chcete prezentovat ven? Umíte se představit, když se vás někdo zeptá na jednoduchou otázku " Co děláš?" nebo typickou "O co jde?", když mu předložíte nabídku? Máte svůj příběh, který budete vyprávět lidem, se kterými budete komunikovat? Je úplně jedno, jestli online, v živém světě, po telefonu, v textech na webu nebo na sociálních sítích.
 • Udržení vize
  Nejdůležitějším bodem na vaší cestě je silné "proč". Bez něj se dlouhodobě neudržíte na cestě. Máte svoje cíle?
 • Práce na sociálních sítích
  Co je na nich klíčové, abyste přitáhli ty správné klienty nebo lidi do týmu.
 • Efektivní nábor klientů a obchodních partnerů
  Jak na efektivní nábor a rozšiřování vaší sítě kontaktů.
 • Práce s námitkami
  Komunikační výzvy v síťovém podnikání a prodeji. Námitka není problém a nemáme se jí vyhýbat. Jak se jich nebát.
 • Postoj
  Jak váš postoj ovlivňuje energii při jednáních
 • Systém práce
  Systém práce s vaším týmem. Když začnou přibývat obchodní partneři, je důležité mít duplikovatelný systém práce a systém zaškolení.
 • Důvěra
  Práce s důvěrou v proces

Proč zrovna se mnou?

Jmenuji se Lucie Aira Martáková. V MLM a přímém prodeji se pohybuji 15 let. Za tu dobu jsem získala kolem 2000 klientů v různých odvětvích (finance, cestování, zdraví, kosmetická péče, koučování a byznys mentorink).

Ve třech firmách jsem získala odměnu v podobě příspěvků na firemní auto  (Škodu Rapid v roce 2010, Škodu Octavia v roce 2012 a Mercedes Benz CLA coupe v roce 2021, aktuálně na BMW 400 eur/měsíc). Byla jsem součástí 150 nejúspěšnějších lidí v jedné společnosti a aktuálně je můj tým jeden z nejrychleji rostoucích týmů v České republice v nadnárodní společnosti. Vždycky říkám, že jsem udělala snad všechny komunikační a obchodní chyby, které bylo možné udělat. Díky tomu nikoho nehodnotím, velmi rychle odhalím, kde je u vás "zakopaný pes" a rychle vás z toho vyvedu.

Miluju počítání marketingových plánů, velké výzvy, smyslupnou práci a umím vás láskyplně nakopnout k těm správným aktivitám.

Už jsem se ale naučila nikoho do ničeho nenutit, raději neočekávat a jít jednoduše dál. 

K tomu mám pravděpodobně jako vy početnou rodinu (manžela, 3 děti, psa, 2 kočky, 2 křečky a jednu černou slepici) a miluju cestování.

Přeju si, aby pro vás rok 2024 byl přelomovým ve vaší kariéře v síťovém podnikání. Vím, jaké je růst. A moc dobře vím, jaké to je, když podnikání stagnuje.

Kde

online u vás v jakémkoliv zařízení

Kdy

kdykoliv budete mít chuť a čas

Za kolik

Jednorázově 500 Kč

Dává vám to smysl a  těšíte se, že v  roce 2024 se konečně dostanete na  mnohem lepší výsledky? Přihlaste se a budu se na vás a případně i na vaše hosty moc těšit! Věřím, že si to nenecháte jen pro sebe a pozvete i svoje parťáky. Doma totiž nebýváme prorokem a je možné, že některé know-how spíš uslyší od někoho cizího a začnou aplikovat do praxe, než když ho slyší od nás.

Ego pryč a vyrazte společně na eMeLeM Masterclass.

Setkáme se na  sítích