PRODEJ PROGRAMU JE DOČASNĚ POZASTAVEN. BRZY VÁM PŘEDLOŽÍM NOVOU NABÍDKU NA TENTO PROGRAM.

Chcete v  roce 2023 konečně znásobit svoje příjmy v  MLM?

Možná jste na začátku a máte v sobě zatím "jen" velkou touhu místo zkušeností. A možná jste jedním z těch, kteří se už měsíce či roky točí v kruhu a kolísají s příjmem mezi pár tisícovkami a pár desítkami tisíc korun měsíčně. Máte zkušenosti. Znáte skvěle svoje produkty, svoji firmu, víte, co nabízíte. Ale pořád ne a ne to "rozběhnout" tak, aby vás to skvěle živilo a mohli jste si dopřát všechno, co máte dnes na svých nástěnkách snů. Někdo z vás možná prosvištěl část marketingového plánu rychle, ale nyní vnímáte, že se potřebujete naučit nové dovednosti, aby se navýšil a stabilizoval váš příjem.

Jste ochotni se v  roce 2023 naučit nové postupy práce na  sociálních sítích, intenzivně pracovat na  svých dovednostech a aktivitách generujících zisk a splnit si konečně svoje cíle?

Co konkrétně by se ve vašem životě změnilo, kdybyste znásobili 2x, 3x, 4x nebo 5x svůj měsíční příjem?

Co byste mohli konečně uskutečnit?

Je váš sen dostatečně velký na to, abyste udělali zásadní rozhodnutí a dali se se mnou do práce?

Setkávám se s tím, že mnoho lidí si ani neumí spočítat v rámci svého marketingového plánu, co konkrétně by měli udělat pro to, aby si vydělali tolik peněz, kolik aktuálně potřebují nebo kolik by si rádi za rok nebo za dva vydělali.

I proto se podíváme i na vaše konkrétní marketingové plány a naučíte se to počítat.

Využijeme přitom sílu ženské i  mužské energie v  nás - důležité hlavně pro ženy, ale i  muži s tím můžou u sebe pracovat a  víc využít sílu vizualizace a vnímání celým tělem.

Jsem toho názoru, že je důležitá vyváženost. A sama jsem roky "bojovala" s tím, že mi některé ženy říkaly, že moc pracuju. Že málo odpočívám, málo vnímám svůj cyklus, moc se věnuju vzdělání, moc toho píšu, moc toho točím, moc všude jezdím... Muži zase měli pocit, že jako žena se věnuju spíš rodině než byznysu. Chtěli po mně, abych si nastavila systém práce jako oni. Vyhořela jsem. Byla jsem frustrovaná, vyčerpaná a stejně skoro bez peněz. Ale pořád s velkou touhou být ta úspěšná bohatá krásná žena, jaké jsem občas viděla. Jsem vděčná, že jsem se s tím za ty roky naučila pracovat a vědomě využívám sílu obou druhů energie.

Během roku se se mnou naučíte pracovat efektivně a využívat svoji ženskou sílu i mužský princip organizace práce a aktivit.

Čím si během roku projdete?

 • Sebeprezentace - výtahovka a příběh
  Jak se chcete prezentovat ven? Umíte se představit, když se vás někdo zeptá na jednoduchou otázku " Co děláš?" nebo typickou "O co jde?", když mu předložíte nabídku? Máte svůj příběh, který budete vyprávět lidem, se kterými budete komunikovat? Je úplně jedno, jestli online, v živém světě, po telefonu, v textech na webu nebo na sociálních sítích.
 • Udržení vize
  Nejdůležitějším bodem na vaší cestě je silné "proč". Bez něj se dlouhodobě neudržíte na cestě. Máte svoje cíle? Víte, jak se budete cítit, když si je splníte? Co konkrétně se ve vašem životě změní, když cíle dosáhnete? Kým se tam stanete? Naučím vás pracovat se svým proč, svojí vizí, sny a cíli, aby vás na vaší cestě podporovaly.
 • Práce na sociálních sítích
  Úprava profilu na sítích, témata a druhy příspěvků. Pravidelná aktivita. Budete točit svoje první videa, sestavovat reels, psát příspěvky i vkládat stories. Lidé vás musí za ten rok vidět.
 • Efektivní akvizice klientů a obchodních partnerů
  Jak na efektivní nábor a rozšiřování vaší sítě kontaktů. Bez kontaktů a náboru není žádná síť. Naučíte se zvětšit objem nových lidí ve vaší síti a zaměřit se na ty, kteří opravdu chtějí spolupracovat. Pro ty další budete mít zajištěný zákaznický servis.
 • Práce s námitkami
  Komunikační výzvy v síťovém podnikání a prodeji. Námitka není problém a nemáme se jí vyhýbat. Námitka je příležitost k prodeji. Námitky pro vás přestanou být strašák, ale naučíte se je efektivně komunikovat.
 • Organizace času a plánování
  Jak si zorganizovat čas na sebe, práci, rodinu a naplánovat si podle svého marketingového plánu plnění pozic podle očekávaného příjmu. Pokud nevíme, jaké konkrétní aktivity a množství je potřeba pro dosažení výsledků, těžko se nám tyto aktivity plánují do diáře. Tohle se naučíte.
 • Systém práce
  Systém práce s vaším týmem. Když začnou přibývat obchodní partneři, je důležité mít duplikovatelný systém práce a systém zaškolení. Způsoby ocenění vašich partnerů.
 • 90 denní výzva
  Projdete si 90 denní výzvou podle celosvětově nejúspěšnějších síťařů. Každý dolarový milionář alespoň jednou prošel devadesátidenní výzvou. Toto know-how si odnesete a minimálně jednu takovou si vyzkoušíte. Dokončí ji 1-2% lidí, ale i ti, kteří ji zvládnou na pár dnů nebo týdnů, se zásadně posunou a budou napřed oproti zbytku trhu. S každou další výzvou se zdokonalujete ve svojí práci.
 • Marketingové plány
  Projdeme váš marketingový plán a jak si v něm spočítat provize a co vlastně udělat pro to, aby přišla na účet provize podle přání. Vyznáte se dobře ve svém marketingovém plánu? Umíte si to spočítat? Víte, co se stane na vyšších pozicích, když vaši partneři dorostou také na vyšší pozice?

Proč zrovna se mnou?

Jmenuji se Lucie Aira Martáková. V MLM a přímém prodeji se pohybuji přes 13 let. Za tu dobu jsem získala kolem 2000 klientů v různých odvětvích (finance, cestování, zdraví, kosmetická péče, koučování a byznys mentorink).

Ve dvou firmách jsem získala firemní auto (Škodu Rapid v roce 2010, Škodu Octavia v roce 2012 a Mercedes Benz CLA coupe v roce 2021), byla jsem součástí 150 nejúspěšnějších lidí v jedné společnosti a aktuálně je můj tým jeden z padesáti nejrychleji rostoucích týmů v nadnárodní společnosti. Vždycky říkám, že jsem udělala snad všechny komunikační a obchodní chyby, které bylo možné udělat. Díky tomu nikoho nehodnotím, velmi rychle odhalím, kde je u vás "zakopaný pes" a rychle vás z toho vyvedu.

Miluju počítání marketingových plánů, velké výzvy, smyslupnou práci a umím vás láskyplně nakopnout k těm správným aktivitám.

Už jsem se ale naučila nikoho do ničeho nenutit, raději neočekávat a jít jednoduše dál. 

Jak to bude probíhat?

Oficiálně začneme 10.1.2023 a společnou práci ukončíme 10.1.2024. Pokud naskočíte později, budete se mnou pracovat kalendářní rok od chvíle, kdy jste naskočili.

Budeme se vídat ve FB skupině Kvantový skok v MLM, kam vám budu dávat hlavní obsah. Jednou za měsíc se mě budete moci ptát živě na Zoomu, záznam bude zůstávat ve skupině. Budete mít přístup do chatu na Telegramu, kam vám budu posílat úkoly.

Některé materiály vám budu vkládat i do členské sekce u mě na webových stránkách.

Témata projdeme postupně, ale zároveň dostanete check list toho, co je potřeba dělat každý den. Během roku budete svoje dovednosti vylepšovat a díky tomu se bude zvedat procento vaší úspěšnosti. Vůbec nevadí, pokud jste na začátku nebo se dlouhou dobu nehýbete z místa.

Přeju si, aby pro vás byl rok 2023 přelomovým ve vaší kariéře. Proto jsem se rozhodla na  celý rok pro vás nachystat program, kde získáte podporu a  know-how.

Kde

FB skupina Kvantový skok v MLM, ZOOM, Telegram chat, členská sekce na webu

Kdy

TO VÁM BRZY PROZRADÍM - AKTUÁLNĚ PROJDE INOVACÍ

Za kolik

Jednorázově 25 700 Kč

Chcete se zúčastnit, ale nechcete sami platit? Mám pro vás možnost spolupráce - přiveďte 4 platící kolegy nebo známé z  MLM a  máte svůj rok zde zdarma.

Máte velkou komunitu, kde jsou lidé, kteří spolupracují v oblasti MLM a rádi byste jim Kvantový skok doporučili? Pojďte využít affiliate spolupráci. Kontaktujte mě pro bližší informace přes e-mail lucie@luciemartakova.cz

Dává vám to smysl a  těšíte se, že v  roce 2023 se konečně dostanete na  mnohem lepší výsledky? KONTAKTUJTE MĚ (aktuálně je prodej novým klientům pozastaven)

 

Stačí vyplnit formulář, poslat minimálně první splátkovou platbu. V  případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na e-mailu lucie@luciemartakova.cz

Chcete se nejdřív  chvíli seznámit a  ochutnat něco z  mojí tvorby?

Můžete vstoupit do  mojí skupiny na Facebooku přes tlačítko níže, můžete vyplnit předzájem o předprodej mojí knihy Kvantový skok v MLM nebo se běžte podívat na moje sociální sítě Facebook, Instagram a YouTube.

Vstupte do  světa mých minitréninků zDARma

Chcete zářit, růst ve svém podnikání a tvořit život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou? Je vaším cílem svoboda, radost, harmonie a hojnost na všech úrovních?

Po stisknutí tlačítka se objeví formulář, který je potřeba vyplnit.

Předprodej  knihy Kvantový skok v   MLM   zde

Setkáme se na  sítích