12 měsíční VIP 1:1 spolupráce s  Lucií Aira Martákovou

Představte si sami sebe ve svém podnikání za 12 měsíců...

Jaký je váš měsíční příjem a co si díky němu můžete dovolit dělat?

Kdo jsou vaši ideální klienti, se kterými vás ta práce vážně baví a naplňuje?

Jak se během dne cítíte?

Kolik máte času na sebe, na partnera, na rodinu...?

Pojďte si to splnit... Zvu vás na  invidivuální 12 měsíční intenzivní spolupráci.

 

Nejefektivnější způsob, jak se posunout tam, kam si přejete, když už toho víte vážně hodně, ale ve hmotném světě to pořád není dost vidět.

Pokud jste člověk, který nechce ztratit roky zkoušením a hledáním, ale přejete si udělat efektivní kroky v krátkém čase, pak je pro vás určena právě tato forma individuální spolupráce.

Pokud už jste prošli různé kurzy a máte pocit, že máte přetíženou hlavu z mnoha protichůdných rad, se kterými si v praxi nevíte rady, dopřejte si individuální vedení. Níže uvádím více případů, kdy je pro vás individuální  spolupráce vhodná. Kdy je ten čas se zastavit a rozhodnout se.

Rozumím tomu, že skupinové kurzy jsou mnohdy fajn a člověk má pocit, že ušetřil. Ale opak bývá někdy pravdou. Podle kurzu samotného málokdo postaví opravdu fungující podnikání. Úspěšní podnikatelé investují vysoké částky do individuálních mentorinků, do konzultací se specialisty v různých oborech a do koučovacích sezení. Nebo do dražších skupinových programů, kde je prostor na zodpovězení jejich specifických otázek.

Proto mám ráda individuální dlouhodobou spolupráci, kde vám můžu pomoct nejefektivněji a vidíte výsledky. 

Pokud se potřebujete na cokoliv ohledně individuální spolupráce zeptat, kontaktujte mě přes kontaktní formulář nebo na telefon, jak je uvedeno pod prodejním formulářem.

Pro koho je tento typ spolupráce ideální?

 • Jste expert v živém světě a v online světě zatím příliš nefungujete
  Pokud v tuto chvíli máte svoji expertní oblast, ale zatím v online světě aktivně příliš nefungujete, můžete se po pěti měsících dostat na příjem 30-500 000 Kč/měsíc (částky jsou individuální). Záleží na tom, co a komu máte v úmyslu prodávat, jaká je nyní vaše cenová hladina a kolik máte na podnikání času. Jestli u vás podnikání tvoří hlavní zdroj příjmu nebo je to zatím přivýdělek.
 • Chcete navýšit příjmy a pracovat méně času
  Pokud už máte rozjeté podnikání, tak u vás za 12 měsíců zvládneme docílit například toho, abyste pracovali méně času za více peněz a měli jste tak více svobody a abyste se při prodeji vlastních produktů a služeb cítili opravdu uvolnění.
 • MLM stále nevydělává dost
  Pokud jste si oblíbili síťový marketing jako způsob distribuce produktů nebo služeb, ale vyděláváte pořád tak maximálně na vlastní spotřebu, nikdo vás v tom už nebere vážně a vy přitom máte uvnitř tu touhu žít životním stylem, který úspěšná spolupráce v MLM umožňuje. Víte to, chcete to dokázat a jste ochotni se učit nové věci a jít do akce. Jen prostě nevíte, jak to udělat.
 • Vyděláváte slušně, ale chcete větší lehkost, klid a přitom zdvojnásobit příjem
  Jste člověk, který je s financemi vcelku spokojený, ale vnímáte, že se u toho nadřete. Že nemáte dost času na sebe nebo na rodinu, a že kdybyste na dva nebo tři měsíce vypadli, tak to bude špatné. Říkáte si, že by bylo fajn i zvednout příjem, protože máte svoje velké sny, na které nyní finance nejsou.
 • Vyhořeli jste ve stávající činnosti
  Vyhořeli jste nebo jste hodně unavení a bez energie kvůli práci, kterou nyní děláte. Je jedno, jestli to je podnikání nebo zaměstnání. Jednoduše vás to nebaví, do práce se netěšíte a cítíte únavu. Nevnímáte smysluplnost ani radost toho, čemu se celý den věnujete, abyste si zabezpečili příjem. Chcete změnu. Jste rozhodnutí a jste ochotni jít pro sebe něco konkrétně dělat. Jen nevíte, kde začít.

Na jaká témata se během spolupráce dostaneme nebo se jich určitě budeme dotýkat.

 • Nastavení osobní vize a cílů
 • Cílová skupina
 • Sebeprezentace
 • Cenotvorba
 • Pyramida produktů
 • Exkluzivní nabídky pro VIP klienty
 • Tvorba konkrétních produktů a služeb
 • Plánování a organizace času
 • Příspěvky na sociální sítě
 • Zvýšení sebevědomí
 • Strach z mluvení na veřejnosti
 • Točení videí na sociální sítě
 • Peníze a hojnost
 • Nastavení hranic
 • Komunikace
 • Roztříštěnost a únik pozornosti

Jak konkrétně spolupráce probíhá?

Jak to vypadá, když se rozhodnete si 12 měsíční spolupráci objednat?

 • Po té, co se mi připíše platba na bankovní účet (u platby kartou počítejte cca týden, u platby převodem druhý den), se s vámi spojím a domluvíme si termín prvního dvouhodinového setkání.
 • Celkem se setkáme 12x individuálně přes aplikaci Zoom.
 • První setkání probíhá 2 hodiny. Toto můžeme po předchozí domluvě udělat živě.
 • Druhé až dvanácté setkání probíhá až 120 minut, aby byl prostor i na hlubší terapeutickou práci (pokud to bude potřeba).
 •  
 • Součástí individuální spolupráce je i přístup do online programu Prodávej (se) s lehkostí, tak dostanete přístup do členské sekce na webových stránkách a do uzavřené skupiny na Facebooku, kde probíhá moje podpora (vysílání maximálně 1 hodinu přes Zoom každé pondělí v 10 hodin). Máte možnost klást otázky buď přímo na zoomu nebo si je napsat do vlákna ve skupině a já vám na ně odpovím. Záznamy zůstávají ve FB skupině, do členské sekce je nekopíruji.
 • Na první dvouhodinové konzultaci zmapujeme vaši stávající situaci. Nastavíte si vlastní vizi a cíle pro následujících 12 měsíců ve stylu - jak chci, aby to za 12 měsíců vypadalo a co konkrétně bude hotové nebo bude fungovat, případně "kolik chcete za 12 měsíců vydělávat peněz", "kolik chcete mít nových klientů", "jaký chcete mít obrat ve firmě", "jaké lidi do spolupráce chcete získat" a tak podobně. Musí to být konkrétní měřitelné cíle, na kterých spolu budeme pracovat. Samozřejmě musí být pro vás dostatečně motivační, aby to stálo za to. Na prvním setkání počítejte s tím, že budete potřebovat papír, tužku a být k sobě upřímní. Budeme určitě pracovat s technikou kolo životní rovnováhy, kam si zapíšete všechny oblasti, které musí být v pořádku, abyste byli spokojení v podnikání / pracovní seberealizaci / životě. Záleží, s čím za mnou přicházíte a jaká je vaše výchozí situace. Se všemi koučovacími technikami pracuji hodně individuálně. Nepoužívám "mustry" typu "takhle to je a tak to musí být". Každý klient je jedinečný a i můj přístup tomu odpovídá.
 • Na prvním setkání také nastavíme pevně několik termínů, kdy se setkáme. To znamená, budete mít dalších 2-3 termíny v diáři. 
 • V případě platby najednou pro vás v průběhu roku naplánuji jednodenní výlet na zajímavé místo, které přirozeně vyplyne z naší spolupráce.

Zhruba v polovině našich setkání (6.-8. konzultace) uděláme drobnou rekapitulaci vašich cílů, nakolik jste se ve kterém posunuli a kde je potřeba se zaměřit dál, abyste na konci 12 měsíční spolupráce byli spokojeni.

Na závěrečném sezení ladíme detaily, rekapitulujeme, nastavíte si další akční krok a bavíme se o tom, zda si přejete nějakým způsobem spolupracovat dál nebo se vydáte na cestu nyní sami nebo s nějakým jiným mentorem.

Pokud cítíte, že právě nyní jste ve fázi, kdy se chcete efektivně posunout z místa nebo vytunit stávající stav svého podnikání, tak je pro vás spolupráce vhodná a těším se.

Pokud se zatím vůbec neznáme (nikdy jsme spolu nemluvili, nepsali, byli v jiném přímém kontaktu), zavolejte mi, ať se seznámíme a domluvíme se, jestli je pro vás spolupráce vhodná a ať i já si můžu navnímat, že s vámi chci spolupracovat. Pět měsíců už je delší doba a pro mě i pro vás je důležité, abychom právě teď rezonovali. Měsíční spolupráci na zkoušku nebo jednorázovou konzultaci si můžete objednat i bez předchozího seznámení.

Máte otázky? Ptejte se mně - napište do formuláře nebo mi napište přes messenger nebo mi zavolejte na telefon +420 733 187 738.

 

JSTE PŘIPRAVENI NA RŮST?

Přeju vám hezké rozhodování a těším se na spolupráci!

Lucie

 

Pokud se potřebujete na cokoliv ohledně individuální spolupráce zeptat, kontaktujte mě přes kontaktní formulář nebo na telefon, jak je uvedeno pod prodejním formulářem.

Pokud si chcete individuální setkání nejprve vyzkoušet, protože se mnou ještě nemáte osobní zkušenost, kupte si pouze 1 nebo 2 konzultace. Na začátek je to určitě lepší. Aktuálně zde vidíte díky mým brzkým narozeninám časově omezenou nabídku za výhodnější cenu.

Blahopřeju k rozhodnutí, pokud jste ho udělali.

Získáte:

Individuálních setkání (online s tím, že první 2h mohou být živě)

celkem až 18 hodin v rámci spolupráce 1:1

Program Prodávej (se) s lehkostí, jehož součástí je program Vydělávej online prakticky a bez omáček

Program 90dňovka

V případě platby najednou celodenní výlet na zajímavé místo, které přirozeně vyplyne z naší spolupráce

Potřebujete se mě na cokoliv ještě doptat? Napište mi nebo zavolejte na tel. +420733187738. Když vám nezvednu telefon, ozvu se zpět. Lucie

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů