CHCETE RYCHLÝ START VE SVÉM SÍŤOVÉM PODNIKÁNÍ? UDĚLEJTE ROZHODNUTÍ UŽ DNES.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

90dňovka - VÁŠ RYCHLÝ START

90denní výzva v rámci vašeho podnikání v síťovém marketingu, která vám pomůže v 90 dnech rozšířit váš tým a získat nové zákazníky. Za 90 dní můžete zažít posun, jaký jste nezažili za posledních několik let. 90dňovka vnese novou energii a flow do vašeho týmu.

Vnese tam týmovou spolupráci, radost a výsledky. Nováčci díky ní velmi rychle získají zkušenosti, které by "normálním" tempem sbírali roky a možná by je výsledky z "normálního" tempa odradili od toho, aby v  MLM podnikali.

Získáte jasný systém práce, který pomohl už tisícům síťařů po celém světě znásobit počet obchodních partnerů a klientů, obrat i příjmy v síti.

Jsem žena, a protože jsem si za posledních 14 let několikrát prošla fází vyhoření kvůli tlaku na výkon, tak pro MĚ OSOBNĚ ZŮSTÁVÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ RADOST Z PRÁCE. Jak se vytratí radost na úkor výkonu a výsledků pod tlakem, tak zvlášť ženy dochází k vyhoření a mají pocit, že podnikání není pro ně.

Mým záměrem je podpořit ženy, aby si výzvu užily, aby získaly výsledky v podnikání a naučili se konzistentně pracovat, ale zároveň aby vnímaly potřeby svého těla, které souvisí s jejich cykličností.

Ano, výzva je část podnikání, kdy bude primárně dominovat mužská energie v nás. Ale to neznamená, že máme na 90 dní přestat být ženami v podnikání. Zvlášť při přípravě využijete hodně svoji ženskou energii, a když to uděláte, tak mužská část práce přinese mnohem větší výsledky.

POKUD JE VAŠÍM ZÁMĚREM ROZŠÍŘIT PRODUKTY A PŘÍLEŽITOST, KTERÁ VÁM OSOBNĚ MĚNÍ ŽIVOT, JSTE TU SPRÁVNĚ. 

Co získáte

Co konkrétně je obsahem nabídky 90denní výzvy se mnou

Udržíte se v akci

Díky každodenní podpoře ve Fb skupině se udržíte v aktivitě. Každý den příspěvek, kam si můžete zapsat, co se vám povedlo, co jste udělali, z čeho máte radost nebo vděčnost.

Materiály ve členské sekci

Skvělé pracovní sešity a videa, tabulky. Dostanete vše, co potřebujete ke zvládnutí rozjezdu v MLM
a k 90 dňovce.

Za 90 dní větší posun než za poslední rok

Pokud začínáte, skvěle vás to nastartuje a rychle nasbíráte zkušenosti. Pokud už nějakou dobu podnikáte, 90dňovka vám vlije krev do žil a přinese pravděpodobně výsledky lepší než za celý uplynulý rok.
Spolupráce s Luckou mě naplňuje klidem. Je tu vždy pro mě, když potřebuji poradit, nasměrovat či podpořit. Je úžasné spolupracovat s člověkem, který má podobně nastavené myšlenky a ví, že když se chce, dokáže člověk cokoliv.
Martina Hoppováautorka dětské motivační knížky Andělínova cesta za splněným snem

Co získáte, když do 90dňovky vstoupíte

Vaše podnikání už nikdy nebude stejné. Kdo prošel 90denní výzvou, ví, jak ho změnila. Představte si, že máte ve svém týmu dvacet nových tváří. Nadšených  z toho, co společně jdete tvořit. Jak říkám – do dvou týdnů můžete mít první klienty, za dva měsíce nové parťáky na týmovém setkání. 

ZAŽIJTE KONEČNĚ SVŮJ RYCHLÝ START

VE FLOW A RADOSTI

5700 Kč / 239 Eur