Učme se od úspěšných, získejme jejich tipy a triky.

 

4.–5. 11. 2023 v Bratislavě

Kam aktuálně můžete naskočit:

90DŇOVKA - 90 denní systém práce v síťovém marketingu

Spouštím pro vás program ve členské sekci, díky kterému se naučíte získávat nové obchodní partnery a zákazníky do své obchodní sítě. Jedná se o 90 denní systém práce pro všechny, kdo chtějí znovu oživit a nakopnout svoje podnikání v tomto odvětví. Nezáleží na tom, jestli prodáváte kosmetiku, úklidové prostředky, produkty pro zdraví, služby, investice nebo nemovitosti.

SPECIÁLNÍ LETNÍ NABÍDKA - 4500 Kč od 21.9.2023 - Vydělávej online prakticky a  bez omáček

Intenzivní tři měsíce pro prvních 30-50.000 Kč v  online podnikání nebo výrazný skok vpřed, pokud stagnujete

Jste na  začátku nebo se delší dobu v  podnikání topíte a přestáváte věřit, že to ještě dokážete?

Zaručuji vám, že za měsíc může být spousta věcí jinak.

Pokud máte svoji odbornost nebo tušíte svoje téma, kam vás to táhne (aspoň oblast) a dokážete si najít na podnikání 2 hodiny denně, tak vím, že jste schopná se za měsíc dostat z pocitu frustrace do pocitu "to zvládnu a bude to super". A během dalšího měsíce, kdy ten základ budete mít postavený, můžete klidně zdvojnásobit svůj příjem. 

Tento základní intenzivní program je pro ženy, které chtějí rychle nastartovat nebo oživit svoje podnikání. Pro ty, které už se nechtějí dřít za 10-20.000 Kč, ale chtějí konečně svoje služby a produkty zabalit do smysluplného hezkého kabátku a s lehkostí vydělávat minimálně 30-50.000 Kč měsíčně.

Díky Know-how v tomto programu se můžete dostat i na výrazně vyšší příjem, ale záleží, co stihnete za těch pár týdnů reálně udělat a jaká je vaše startovací pozice.

ZAČÍNÁME 21.9.2023

O čem to bude a co si spolu projdeme a nastavíme:
- Vaši kouzelnou větu pro ideálního klienta
- Úpravu sociálních sítí
- Pyramidu vašich produktů
- Nastavíte si ceny, které s vámi budou v souladu
- Naučíte se dělat efektivní rozhodnutí
- Budete mít seznam několika efektivních technických pomocníků
- Budete vědět, kde a jak získat kontakty do svého podnikání a jak je oslovit

Dopřejte si know how, které jsem nasbírala za stovky tisíc a roky práce.

90 denní výzva pro všechny v MLM od září 2023

90 dní plného soustředění na rozvoj vaší sítě v síťovém marketingu. 

Chcete konečně udělat víc práce za 3 měsíce, než jste dosud udělali za poslední rok nebo dva?

Jaké by to bylo, kdyby vám do týmu přišlo dvacet nových nadšených týmových parťáků? Co konkrétně by se změnilo? Dokážete si to představit?

Tak pojďte se mnou do 90 denní výzvy, která už pomohla tisícům síťařů po celém světě změnit vývoj jejich byznysu. Příprava začne už koncem srpna a od prvního týdne v září se do toho pustíme.

Je připravená varianta pro ty z vás, kteří jedete MLM naplno i ty, kteří ho máte jako přivýdělek ke svému zaměstnání nebo jinému byznysu.

Videa, pracovní listy i skvělé praktické tabulky na celé 3 měsíce.

Představte si, že na vánočním večírku už s vámi bude úplně nová energická parta lidí, se kterými naplánujete svůj další rok ve vašem podnikání! Zní to skvělě? Přidejte se k nám. Stačí vyplnit formulář, odeslat platbu a další informace vám přijdou e-mailem.

AKTUÁLNĚ v PŘEDPRODEJI za předprodejovou cenu (EARLY BIRD) - OD LEDNA BUDE NOVÝ BĚH. KONTAKTUJTE MĚ PŘES E-MAIL. DĚKUJI! LUCIE

Program Prodávej (se) s  lehkostí

Roční program, díky kterému se budete cítit při prodeji vlastních produktů a služeb jako královna. Transformační program pro podnikatelky. Součástí jsou oba programy - Vydělávej online prakticky a bez omáček i Kvantový skok v MLM.
PŘEDPRODEJ OD 59.000 Kč

KVANTOVÝ SKOK V  MLM

Od 10.1.2023 na jeden kalendářní rok

Roční vedení vaším růstem ve vašem MLM. Pokud chcete z roku 2023 udělat ten dosud nejlepší rok v rámci vaší spolupráce v síťovém marketingu. Zvýšit několikanásobně příjem, konečně přebírat na pódiu ocenění nebo se posunout o 3-4 pozice vpřed. Je úplně jedno, jestli jste spíš na začátku vaší kariéry nebo jestli už se měsíce nebo pár let točíte v kruhu a cítíte, že chcete zásadní posun vpřed. Cílem programu je provést vás efektivně pracovními kroky, které vedou k výsledkům. Pojďte se naučit využívat nové nástroje v online prostředí i lépe komunikovat s vašimi kontakty. Tak dopřejete stovkám lidí za jediný rok to, co nyní dělá radost vám - ať už to je produkt/služba, příjem nebo vaše týmová energie.

"Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít." L.A. Martáková