Kam aktuálně můžete naskočit:

eMeLeM s lehkostí - platforma na HeroHero pro váš růst v eMeLeM. Každý měsíc dávka inspirace a praktického know-how u vás v mobilním telefonu i počítači. 

Pokud vám dává smysl mít pravidelný přísun inspirace a konkrétního know-how z oblasti posunu v síťovém marketingu, přihlaste se k odběru mého kanálu eMeLeM s lehkostí na HeroHero. Mým záměrem je podpořit vás v růstu v lehkosti. Na pohodu, bez tlaku a stresu na všech stranách. Bez zbytečné manipulace. Abyste eMeLeM skutečně vzali jako perfektní nástroj pro osobnostní růst a dopravní prostředek k naplnění veškerých vašich snů.

Nyní je v platformě nahraná 2 hodinová eMeLeM masterclass ze 14.5.2024, kterou můžete samostatně zakoupit i zde na stránkách za 500 Kč.

HeroHero si u mě můžete předplatit za 30 eur/měsíčně s tím, že nyní je možnost pro prvních 50 z vás přidat se na 6 měsíců za cenu 15 eur (50% zvýhodnění).

 

eMeLeM manažer - "90dňovka" - za 90 dní na manažera obchodního týmu

Spouštím pro vás program ve členské sekci, díky kterému se naučíte získávat nové obchodní partnery a zákazníky do své obchodní sítě. Jedná se o 90 denní systém práce pro všechny, kdo chtějí znovu oživit a nakopnout svoje podnikání v tomto odvětví. Nezáleží na tom, jestli prodáváte kosmetiku, úklidové prostředky, produkty pro zdraví, služby, investice nebo nemovitosti.

PŘEDSTAV SE DO MINUTY

MINIPROGRAM pro ty z vás, kteří se chcete umět efektivně představit do jedné minuty.

Naučíte se sebevědomě říkat lidem:

 1. Kouzelnou větu
 2. Výtahovou prezentaci
 3. Příběh

Aby už vás nikdy nepříjemně nezaskočila otázka "Co děláte?" / "Co děláš?" / "Čemu se věnujete?" / "V čem podnikáte?"

 Vydělávej online prakticky a  bez omáček

Intenzivní tři měsíce pro prvních 30-50.000 Kč v  online podnikání nebo výrazný skok vpřed, pokud stagnujete.

Jste na  začátku nebo se delší dobu v  podnikání topíte a přestáváte věřit, že to ještě dokážete? Rozhodněte se teď za 3 měsíce a vaši investici 4500 Kč může být mnoho věcí jinak.

Zaručuji vám, že za měsíc může být spousta věcí jinak.

 1. Máte SVOJI ODBORNOST nebo tušíte svoje téma, kam vás to táhne.
 2. Dokážete si najít na podnikání 2 HODINY DENNĚ,

tak vím, že jste schopná se za měsíc dostat z pocitu frustrace do pocitu "to zvládnu a bude to super". A během dalšího měsíce, kdy ten základ budete mít postavený, můžete klidně zdvojnásobit svůj příjem

Tento základní intenzivní program je pro ženy, které chtějí rychle nastartovat nebo oživit svoje podnikání. Pro ty, které už se nechtějí dřít za 10-20.000 Kč, ale chtějí konečně svoje služby a produkty zabalit do smysluplného hezkého kabátku a s lehkostí vydělávat minimálně 30-50.000 Kč měsíčně.

Díky Know-how v tomto programu se můžete dostat i na výrazně vyšší příjem, ale záleží, co stihnete za těch pár týdnů reálně udělat a jaká je vaše startovací pozice.

O čem to bude a co si spolu projdeme a nastavíme:

 1. Vaši kouzelnou větu pro ideálního klienta
 2. Úpravu sociálních sítí
 3. Pyramidu vašich produktů
 4. Nastavíte si ceny, které s vámi budou v souladu
 5. Naučíte se dělat efektivní rozhodnutí
 6. Budete mít seznam několika efektivních technických pomocníků
 7. Budete vědět, kde a jak získat kontakty do svého podnikání a jak je oslovit

Dopřejte si know how, které jsem nasbírala za stovky tisíc a roky práce.

Program Prodávej (se) s  lehkostí

Roční program, díky kterému se zbavíte strachu z prodeje a naopak se naučíte dovednosti a projdete si vnitřní proměnou, abyste konečně prodávali SEBEVĚDOMĚ. Jako bonus jsou k programu záznamy několika praktických webinářů a program Vydělávej online prakticky a bez omáček.
PŘEDPRODEJ OD 30.000 Kč

Co ještě dobíhá, ale samostatně zatím otevírat neplánuji

KVANTOVÝ SKOK V  MLM

Od 10.1.2023 na jeden kalendářní rok

Roční vedení vaším růstem ve vašem MLM. Pokud chcete z roku 2023 udělat ten dosud nejlepší rok v rámci vaší spolupráce v síťovém marketingu. Zvýšit několikanásobně příjem, konečně přebírat na pódiu ocenění nebo se posunout o 3-4 pozice vpřed. Je úplně jedno, jestli jste spíš na začátku vaší kariéry nebo jestli už se měsíce nebo pár let točíte v kruhu a cítíte, že chcete zásadní posun vpřed. Cílem programu je provést vás efektivně pracovními kroky, které vedou k výsledkům. Pojďte se naučit využívat nové nástroje v online prostředí i lépe komunikovat s vašimi kontakty. Tak dopřejete stovkám lidí za jediný rok to, co nyní dělá radost vám - ať už to je produkt/služba, příjem nebo vaše týmová energie.

"Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít." L.A. Martáková