Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete konečně s  lehkostí vydělávat aspoň 30-50.000 Kč měsíčně díky svému podnikání nebo zdvojnásobit během 3-6 měsíců svůj příjem?

 

Využijte zvýhodněnou nabídku a  dopřejte si know-how, které jsem nasbírala za stovky tisíc a roky práce.

Za tři měsíce může být spousta věcí jinak.

Vím, jak je někdy frustrující, když se nedaří. Prošly jsme spousty online kurzů, udělaly toho víc než dost a pořád to je takové nijaké. Vyděláme sotva na náklady a u některých partner už začíná brblat, že to asi nebude fungovat a bude potřeba hledat "normální práci". Podnikání je činnost, která vede k ziskům. A když ty zisky jsou dnes kolem 10-15.000 Kč hrubého, tak se tomu snad ani nedá říkat podnikání. To je spíš takový hodně časově náročný koníček...

Vím, že se to nepříjemně poslouchá, ale je to tak.

Dokážete si představit, že vám vaše podnikání může vydělávat mnohem víc peněz? A že se u toho nemusíte sedřít z kůže?

Že můžete tvořit s radostí to, co vážně milujete a vaši klienti to budou taky milovat?

Pokud je to pro vás zatím science fiction, tak si dejte aspoň na koučovací škálu 1-10, NAKOLIK si to dokážete představit. Jestli tam je aspoň 5, tak je to pro vás teď možné. Pokud tam ani ta 5 není, pojďme se nejdřív spolu kouknout, proč tomu tak málo věříte. Bez důvěry ve vlastní úspěch se úspěšně podnikat nedá (a to není domněnka - to je něco, co jsem vysledovala za posledních 14 let, co se mezi podnikateli pohybuji).

Pro koho je program vhodný?

 • Máte svoji odbornost
  nebo tušíte svoje téma, kam vás to táhne (aspoň oblast)
 • Najdete si na podnikání 1-2 hodiny denně
  Znám spoustu lidí, kteří podnikání věnovali i 16 hodin denně několik let, než se dostali ze zadlužení do plusu, takže jestli je pro vás 1-2 hodiny moc, tak očekávejte spíš drobné změny
 • Chcete z pocitu frustrace do pocitu "bude to super a já to zvládnu"
  Vnitřně pořád věříte, že to můžete dokázat. Že ten úspěch a radost z krásného podnikání tu je i pro vás. I když teď spíš propadáte do beznaděje a říkáte si, že se na to vykašlete a půjdete možná zase do té práce, která sice nebyl úplně super, ale co zbývá, že?
 • Dokážete si představit, že vám to bude fungovat
  Když postavíte základ, můžete klidně zdvojnásobit svůj příjem nebo se dostat během 2 měsíců na částky kolem 30-50.000 Kč/měsíc. Věříte si, že to můžete dokázat i vy?
 • Jste schopné samostatně pracovat
  Kurz je vhodný pro ženy, které vědí, co chtějí a jsou schopné jít krok za krokem, aniž by je denně někdo naháněl, jestli už to udělaly. Pokud si umíte dát do diáře na každý den poznámku "kouknout na video a udělat to", tak to zvládnete.
 • Máte rády efektivní přístup
  Vyhovuje vám jasné a systematické vedení krok za krokem.
 • Máte rády možnost se ptát
  Chcete mít ke kurzu možnost klást otázky v živém vysílání

Jaký výsledek můžete očekávat?

Tento základní intenzivní program je především pro ženy, které chtějí rychle nastartovat nebo oživit svoje podnikání. Pro ty, které už se nechtějí dřít za 10-20.000 Kč, ale chtějí konečně svoje služby a produkty zabalit do smysluplného hezkého kabátku a s lehkostí vydělávat minimálně 30-50.000 Kč měsíčně. Muži se můžou hlásit taky, pokud to s nimi rezonuje.

Díky Know-how v tomto programu se můžete dostat i na výrazně vyšší příjem, ale záleží, co stihnete za těch pár týdnů reálně udělat a jaká je vaše startovací pozice.

Jak to bude probíhat?

Celý obsah budete mít nahraný v členské sekci zde na webu.

Podpora ode mě 1X měsíčně formou živého vysílání na Zoomu.

Přístup k obsahu kurzu ve členské sekci bude pro vás po dobu šesti měsíců. Cílem je, abyste to neodkládali, ale opravdu to prošli a udělali. Bez kroků ve hmotě jednoduše výsledky nepřijdou. Buďte k sobě i ke svým partnerům (rodinám) laskavé a stanovte si nastartování svého podnikání jako prioritu. Konečně vám to přinese finanční klid a radost z toho, že se věci hýbou kupředu.

Kdo vás programem bude provádět

Jmenuji se Lucie Aira Martáková, jsem transformační koučka pro podnikatele s velkou vizí. Jsem tu pro lidi, které už nebaví stát ve vlastním stínu a chtějí uskutečňovat mnohem větší projekty, než si dosud dovolovali. Za posledních 14 let praxe v přímém prodeji, poradenství a síťovém marketingu jsem prodala produkty a služby za více než 60.000.000 Kč a osobně jsem pomohla více než tisícovce klientů vyřešit nějaký problém.

Byla doba, kdy jsem se sama potila s telefonem v ruce nebo před kamerou, neuměla jsem zjistit, co člověk naproti mně opravdu potřebuje a bála jsem se říct si o pár korun marže na produktu, který jsem prodávala. Za těch 14 let jsem při prodeji a jednání s lidmi udělala snad všechny chyby, které se udělat dají. I proto s vámi dnes  mám soucit a nehodnotím vás, kdo jste na svojí cestě na začátku. Znám ty momenty, kdy se opravdu nedaří. I dobu, kdy člověk v obchodě počítá poslední koruny v peněžence, protože sice dělá dobrou práci pro lidi, ale neumí si říct o peníze.

V posledních letech jsem absolvovala desítky školení a investovala do svého rozvoje víc než milion korun. Nelituji ani jediné vydané koruny. Investici do sebe nám totiž nikdo nevezme a vrátí se mnohonásobně.

Miluju pomáhat vám otevírat myšlení a možnosti ve vašem podnikání a podporovat vás na cestě k dosažení vašich cílů. Díky mým online programům osobního rozvoje klienti dělají důležitá životní rozhodnutí, vystupují sebevědoměji na veřejnosti - ať už online nebo v živém světě, zvyšují svůj příjem a vnímají svou vnitřní sílu.

Prvním během v  květnu 2022 prošlo 35 žen. Zde jsou zpětné vazby některých z nich.

Reference na tento tehdy měsíční intenzivní kurz

Na kurzu i Tvém přístupu se mi moc líbí, že sdílíš z praxe. Máš už za sebou mnoho zkušeností z různých oborů a krásně z nich dokážeš předávat to podstatné. Žádné univerzální poučky, všeobecná řešení, ale najít si svoje řešení na míru. Nabízíš principy, které se dají uplatnit na mnoho oblastí. A hlavně se mi líbí linka: jednoduše a smysluplně - hned. Žádné ladění dokonalostí, spousta ztraceného času. Prostě jdu a udělám to. Prošla jsem už hodně kurzů i s podobnými tématy, ale hodně z nich jsem nedokončila. Tady jsem si prošla vše a opravdu se těšila na další téma, další krok. Všeho bylo právě tak akorát.
Klára Hrubáautorka projektu Žiju radost www.zijuradost.cz
Na kurze pre mňa bola najhodnotnejšia atmosféra, živosť prepojenia, bezprostrednosť a zábavné trefné príklady. Si uveriteľná, prirodzená, otvorená, máš obrovský prehľad i nadhľad a sprostredkúvaš to ozaj s ľahkosťou a zrozumiteľne.
Ingrid Hamarikováučiteľka a terapeutka

O čem to bude a  co si spolu projdeme a nastavíme

 • KOUZELNÁ VĚTA
  BUDETE SE UMĚT JEDNODUŠE PŘEDSTAVIT tak, aby to zaujalo vašeho ideálního klienta. Máte pár sekund, minutu nebo tři? Budete připravené na každou situaci.
 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ
  UPRAVÍTE SI SOCIÁLNÍ SÍTĚ tak, aby zaujaly na první pohled a vypadaly profesionálně.
 • PRODUKTOVÁ PYRAMIDA
  VYTVOŘÍTE SI JASNÉ PRODUKTOVÉ PORTFOLIO od levného magnetu až po luxusní nabídku
 • CENOTVORBA
  NAUČÍTE SE NASTAVIT SI VŽDY CENU, aby byla vždy v souladu s tím, co a komu nabízíte. Naučíte se efektivně rozhodovat.
 • ROZHODOVÁNÍ
  STOJÍTE NĚKDY A PŘEMÝŠLÍTE, kterou cestou se vydat? Jestli zvolit raději možnost číslo jedna, dva nebo tři?
 • TECHNIKA
  JSTE V ONLINE SVĚTĚ NOVÍ A NEVÍTE, které nástroje jsou užitečné a ušetří vám čas i nervy? Podělím se o ty základní, které na začátek budou bohatě stačit.
 • KONTAKTY V PODNIKÁNÍ
  KONTAKTY A LEADS JSOU ZLATO. Budete vědět, odkud a jak získávat nové klienty a lidi do spolupráce.

Co budete mít k dispozici

 • Video lekce
  Lekce ve členské sekci na webových stránkách. Přístup na 6 měsíců od vstupu do programu.
 • Pracovní sešit
  Textový materiál v podobě 68 stran s poznámkami k videím a prostorem na vaše vlastní poznámky a odpovědi.
 • Setkání na Zoomu
  1x měsíčně se spolu sejdeme v místnosti na Zoomu a probereme vaše otázky, abyste měly podporu po celou dobu programu. Je pro mě důležité, abyste měly prostor se ptát.

VNÍMÁTE, ŽE POUZE PROGRAM VÁM NESTAČÍ A CHCETE JEŠTĚ INDIVIDUÁLNĚJŠÍ PŘÍSTUP?

VOLITELNĚ A OMEZENĚ VIP INDIVIDUÁLNÍ PÉČE - POUZE PRO 10 Z VÁS

Pokud vnímáte, že vaše podnikání je hodně specifické nebo máte rádi individuální péči, připravila jsem pro vás k programu speciální balíček.

V něm najdete 3 konzultace se mnou. Sejdeme se až na 120 minut času online a probereme podrobně vaše podnikání.

 • 3 konzultace 1:1
  Sejdeme se 3x online na Zoomu až na 120 minut času.
 • Nahrávka
  Ze setkání pro sebe můžete mít nahrávku, ke které se můžete vracet.

Máte otázky?

Honí se vám hlavou nějaké otázky?

Napište mi je na lucie@luciemartakova.cz. Ráda zodpovím.

Běžná cena programu 12.000 Kč.

Po celý prosinec v rámci mojí dárečkové akce "Bílý prosinec" si můžete tento program pořídit za 8000 Kč a ještě si ho rozdělit na 4 platby.

(při rozdělené platbě je navýšení o 500 Kč)

Na co se mě často ptáte?

"Jak dlouho budu mít přístup k materiálům?"

Po dobu šesti měsíců od vstupu. Je to dostatečná doba na to, abyste si vše prošli a stihli udělat. Původně byl program koncipován na jeden měsíc. Pokud si na program neuděláte čas nebo budete mít pocit, že to sami nastavit nezvládnete a tři hovory přes zoom vám nebudou stačit, tak můžete pokračovat s mojí podporou dál v programu Prodávej (se) s lehkostí, nebo v rámci individuální spolupráce. 

"Mám za sebou už několik kurzů a stále to nefunguje. Mám strach, že to ani tady neposunu k výsledkům."

Narovinu, když půjdete a projdete materiály krok za krokem, a pak je půjdete udělat, rozhodně výsledky mít budete. Není důvod, abyste je neměly, pokud máte svoje téma a víte, že umíte s něčím pomoct. Největší problém bývá, že ženy nemají smysluplně nastavené portfolio, neumí pracovat s cenotvorbou, tříští svoji pozornost na mnoho stran a fyzicky nejdou udělat kroky, které konkrétně jejich podnikání potřebuje. Podnikání je o praxi a výstupech z komfortní zóny. Pokud máte opravdu svůj vnitřní důvod, proč do toho jít, tak dřív nebo později uspějete.

"Co budu ke kurzu potřebovat?"

Stačí vám papír, tužka, počítač nebo mobilní telefon a váš čas na to, abyste materiály prošli. Nainstalujte si aplikaci Zoom.  Nic víc potřeba není. Všechno můžete udělat z pohodlí domova. Tento kurz je čistě online.