Kdo jsem a  proč právě se mnou

Jsem Lucie Aira Martáková.

Díky mým online programům osobního rozvoje klienti dělají vědomě důležitá životní rozhodnutí, vystupují na veřejnosti s mnohem větším sebevědomím - ať už online nebo na živých setkáních,  zvyšují svůj příjem a vnímají svou vnitřní sílu. Jsem tu pro osobnosti, které už jsou unavené ze života ve vlastním stínu a chtějí hrát ve světě mnohem větší hru, než si dosud dovolili. Koho takového znáte?

Jsem transformační koučka a průvodkyně převážně pro podnikatelky a lídr ve společnosti síťového marketingu. Naučím vás, jak mít do 3 měsíců diář plný klientek, se kterými vás bude práce opravdu bavit.

Za svoji 15 letou praxi v přímém prodeji a síťovém marketingu jsem pomohla více než 1000 klientů vyřešit nějaký aktuální problém v oblasti financí, zdravotní prevence, péče o sebe, komunikace, prodeje nebo sebevědomí. Zároveň jsem zprostředkovala prodej produktů a služeb za více než 60.000.000 Kč, za tu dobu jsem kvalifikovala čtyři firemní automobily a proškolila v různých tématech několik set lidí.

Aktuálně se spolu můžeme bavit o možnostech  individuální spolupráce, můžete se stát součástí mých online programů, týmu "FlowTeam" nebo se zúčastnit některého z workshopů. Pokud chcete svoje podnikání nakopnout na vyšší úroveň, budu se na vás těšit.

Vždycky jsem věřila, že je možné mít celý den energii a dělat práci, která může být zábavná, má smysl a dlouhodobou perspektivu. Že je možné pracovat s lidmi, se kterými se cítíme dobře, v oblasti, kde jsme užiteční, velmi dobře ocenění a navíc můžeme mít čas na sebe i na rodinu.

Sama jsem si prošla zaměstnáním, individuálním podnikáním i síťovým obchodem. Dnes svoje dary realizuji jednak v síťovém obchodě a jednak tvořím ze srdce workshopy a programy, které vám pomáhají růst.

Umím vás dovést z bodu “vím, že nic nevím, ale vím, že chci změnu” do bodu “mám jasno, plán, chuť jít dělat konkrétní kroky a jdu a dělám ty konkrétní kroky”.

Díky spolupráci se mnou získáte každý den mnohem více energie a budete žít přesně takový život, jaký si sami pro sebe a svou rodinu přejete.

Proč právě se mnou?

Možná si říkáte, proč bych měla pracovat zrovna s Lucií? Stručně uvedu pár důvodů, které vnímám jako důležité, ať mě můžete lépe poznat a můžou vám pomoct se rozhodnout, jestli jsem pro vás ta pravá.

1. Vím, že všechno, co si dokážeme představit, můžeme i zrealizovat. Vždycky jsem to věděla a nikdy o tom nepochybuju. Někdo si řekne, že jsem snílek, naivka a blázen. Ale já VÍM. Tak, jako možná právě TY. Podporuju vás v myšlení NO LIMIT.

2. V prodeji a výstupech z komfortu jsem jako ryba ve vodě už od dětství, kdy jsme s kamarádkou tvořily a prodávaly cizím lidem svůj časopis. Už od třetí třídy jsem doma měla knihovnu, kam si děti mohly chodit za peníze půjčovat knížky. Už tehdy jsem věděla, že je v pořádku prodávat za peníze a úspěšně jsem to realizovala. Po zhruba patnáctileté odmlce jsem se k obchodu vrátila. Přestože jsem vnitřně hodně bojovala s tím prodat něco za peníze...obchodní marže pro mě byla zlo. Pocit, že vydělávám na lidech, a že to je něco, co je totálně pod mojí úroveň (protože já patřím na tu opěvovanou akademickou půdu nebo do diplomacie...) a hrozně tím klesnu. Pokud to znáte, víte, o čem mluvím. Pokud ne, buďte rádi. Je to jen další hromada limitů, které jsem si potřebovala odklidit. EGO EGO EGO a hodná holka, která všechno musí dělat zadarmo... 

3. Mám podobnou zkušenost jako mnoho z vás - všechno, co jsem v dětství věděla a uměla, jsem dovolila nechat zahrabat hodně hluboko pod hromady strachů, limitujících přesvědčení a nesmyslných bloků. Uvěřila jsem tomu, co mi říkalo nebo naznačovalo okolí. Uvěřila jsem tomu, že jsem "ta tlustá kobliha", "ta vždycky ošklivější", "ta, co nikdy nebude umět pořádně počítat", "ta, co nemá vůbec hlas na zpívání", "ta, která musí být pořád dokonalá, nesmí dělat chyby", "ta, která má ekzém, alergie, astma a každý měsíc bude 3 dny vyřazená ze hry kvůli nesnesitelně bolestivé menstruaci do konce života" a tak dále a tak dále... Každá máme svoje "věty", "označení", "nálepky", které na nás ulpěly a bylo potřeba s nimi zatočit.

4. Po x operacích, komplikovaném těhotenství a porodu, reálném strachu o život svůj i syna po dobu x měsíců, po honbě za úspěchem ve financích a pokusu o doktorát z filologie,  jsem se ve třiceti rozhodla, že to chci jinak.  V té době už s novým partnerem a se dvěma dětmi, jsem se rozhodla, že chci žít jako zdravá žena se zdravými dětmi, v hezkém partnerském vztahu, jako úspěšná, bohatá a seberealizovaná žena. ROZHODLA JSEM SE PRO ÚSPĚCH. ROZHODLA JSEM SE PRO PRÁCI NA SOBĚ, PRO ZDRAVÍ. Protože to jediné, co můžeme ovlivnit, jsme my sami. Nikdo jiný za nás tu práci neudělá. Za svůj život mám spoustu vlastních bolestivých zkušeností, které se mi podařilo zvládnout, a proto chápu situace mnoha žen a dokážu najít efektivní způsob, jak z nich ven.

5. Když jsem hledala způsob, jak se naučit efektivně komunikovat, objevila jsem koučink. Dva roky jsem s ním koketovala pomocí knížek a menších workshopů, a pak se rozhodla pro certifikovaný výcvik celostního koučování a NLP akademii. Prošla jsem kurzy artekoučinku, koučování vztahů i týmového koučinku. Poslední dva roky sama tvořím programy, ve kterých hodně používám koučování a svoje zkušenosti z praxe. A dál se vzdělávám v obchodních strategiích i osobním rozvoji. Pracuji s Yuen metodou a přístupy MindArt conceptu, díky nimž se dostáváme skutečně ke své podstatě a žijeme svůj život podle svých pravidel.

6. Mám za sebou víc než 1000 klientů v několika oblastech a na různých úrovních a rozhodně víc než 20 000 hodin praxe ve vlastním podnikání.

7. Jsem neskutečně kreativní a mám skvělé nápady. Když  přijdete ke mně na strategické konzultace, odcházíte se spoustou nápadů a jasnou cestou k jejich realizaci. Channeluji, vnímám energie, umím pro vás vytvořit bezpečný prostor pro růst. Bez hodnocení a odsudků. 

Vím, že jsem to dokázala

Pořád je kam růst, ale dnes už žiju život, ze kterého si nemusím brát dovolenou.

Miluju sama sebe i se všemi "zvláštnostmi", s tím, že jsem pro někoho "moc drsná" - ano, to je můj dar síly. Nikdy nebudu pouze jemná pečující květinka, i když podle Genových klíčů jsem jasný altruista, služebník a pečovatel milující mír a lásku na všech úrovních 🙂 Ano, miluju vás, svoje klientky a klienty. Ale umožňuju vám růst díky tomu, že umím vyhmátnout místa, kde vás to ještě bolí, kde si něco namlouváte, kde lžete sami sobě, kde máte velké rezervy.

A absolutně ve vás věřím a vidím ve vás potenciál. Umím vás dostat do akce. Protože bez ní se ve hmotném světě nehnete dopředu. I kdyby ta akce znamenala, že si sednete nebo lehnete a jen budete vnímat svoje tělo... i to je totiž akce, kterou je potřeba se někdy znovu naučit.

Aktuálně kromě vlastních programů tvořím FlowTeam s více než 200 členy za 5 měsíců spolupráce s měsíčním obratem přes 1,3 milionu korun. (ůdaj z dubna 2024)

Pokud vás zajímá moje vzdělání, stručně ho shrnuji zde:

Prošla jsem klasickým vzděláním na Filosofické fakultě UK v Praze (titul Mgr., státní zkoušky z litevštiny a lotyštiny), do r. 2017 jsem měla platné všechny certifikace u ČNB pro činnost finančního poradce (penzijní fondy, úvěry, hypotéky, pojištění, investiční poradenství), poslední roky se zajímám jen o investování a můžete si přese mě zprostředkovat nákup zlata přes společnost Firegold (IBIS InGold).

 

Za posledních 5 let jsem prošla více než 30 certifikovaných i kratších kurzů na osobní rozvoj, výsledkově orientované koučování, NLP akademii, artekoučink, týmový koučink, koučování vztahů, hypnózu, práci s energií, sebelásku a sebehodnotu, Ho`oponopono, Mohendžodáro, metody EAT, EST, prezentační dovednosti včetně živého programu Impact u Lisy Nichols, marketingové strategie, online podnikání, MLM, výživové poradenství, aromaterapii a další praktické kurzy. NOVINKOU JE U MĚ MINDART TERAPIE včetně YUEN METODY. Díky MindArtu se u mých klientů dějí "zázraky na počkání" a často "logicky nemožné" do 2 měsíců od zahájení spolupráce.

"Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít." L.A. Martáková