Učme se od úspěšných, získejme jejich tipy a triky.

 

4.–5. 11. 2023 v Bratislavě

Kdo jsem a  proč právě se mnou

Jsem Lucie Aira Martáková.

Vaše mentorka, transformační koučka a průvodkyně k životu, ze kterého si nemusíte brát dovolenou. Jednoduše se mnou pojďte objevovat a žít svůj potenciál.

Vždycky jsem věřila, že je možné mít celý den energii a dělat práci, která může být zábavná, má smysl a dlouhodobou perspektivu. Že je možné pracovat s lidmi, se kterými se cítíme dobře, v oblasti, kde jsme užiteční, velmi dobře ocenění a navíc můžeme mít čas na sebe i na rodinu.

Sama jsem si prošla zaměstnáním, individuálním podnikáním i síťovým obchodem. Dnes svoje dary realizuji jednak v síťovém obchodě a jednak tvořím ze srdce workshopy a programy, které vám pomáhají růst.

Umím vás dovést z bodu “vím, že nic nevím, ale vím, že chci změnu” do bodu “mám jasno, plán, chuť jít dělat konkrétní kroky a jdu a dělám ty konkrétní kroky”.

Díky spolupráci se mnou získáte každý den mnohem více energie a budete žít přesně takový život, jaký si sami pro sebe a svou rodinu přejete.

Proč právě se mnou?

Možná si říkáte, proč bych měla pracovat zrovna s Lucií? Stručně uvedu pár důvodů, které vnímám jako důležité, ať mě můžete lépe poznat a můžou vám pomoct se rozhodnout, jestli jsem pro vás ta pravá.

1. Vím, že všechno, co si dokážeme představit, můžeme i zrealizovat. Vždycky jsem to věděla a nikdy o tom nepochybuju. Někdo si řekne, že jsem snílek, naivka a blázen. Ale já VÍM. Tak, jako možná právě TY.

2. V prodeji a výstupech z komfortu jsem jako ryba ve vodě už od dětství, kdy jsme s kamarádkou tvořily a prodávaly cizím lidem svůj časopis. Už od třetí třídy jsem doma měla knihovnu, kam si děti mohly chodit za peníze půjčovat knížky. Už tehdy jsem věděla, že je v pořádku prodávat za peníze a úspěšně jsem to realizovala. Po zhruba patnáctileté odmlce jsem se k obchodu vrátila. Přestože jsem vnitřně hodně bojovala s tím prodat něco za peníze...obchodní marže pro mě byla zlo. Pocit, že vydělávám na lidech, a že to je něco, co je totálně pod mojí úroveň (protože já patřím na tu opěvovanou akademickou půdu nebo do diplomacie...) a hrozně tím klesnu. Pokud to znáte, víte, o čem mluvím. Pokud ne, buďte rádi. Je to jen další hromada limitů, které jsem si potřebovala odklidit. EGO EGO EGO a hodná holka, která všechno musí dělat zadarmo...

3. Mám podobnou zkušenost jako mnoho z vás - všechno, co jsem v dětství věděla a uměla, jsem dovolila nechat zahrabat hodně hluboko pod hromady strachů, limitujících přesvědčení a nesmyslných bloků. Uvěřila jsem tomu, co mi říkalo nebo naznačovalo okolí. Uvěřila jsem tomu, že jsem "ta tlustá kobliha", "ta vždycky ošklivější", "ta, co nikdy nebude umět pořádně počítat", "ta, co nemá vůbec hlas na zpívání", "ta, která musí být pořád dokonalá, nesmí dělat chyby", "ta, která má ekzém, alergie, astma a každý měsíc bude 3 dny vyřazená ze hry kvůli nesnesitelně bolestivé menstruaci do konce života" a tak dále a tak dále... Každá máme svoje "věty", "označení", "nálepky", které na nás ulpěly a bylo potřeba s nimi zatočit.

4. Po x operacích, komplikovaném těhotenství a porodu, reálném strachu o život svůj i syna po dobu x měsíců, po honbě za úspěchem ve financích a pokusu o doktorát z filologie,  jsem se ve třiceti rozhodla, že to chci jinak.  V té době už s novým partnerem a se dvěma dětmi, jsem se rozhodla, že chci žít jako zdravá žena se zdravými dětmi, v hezkém partnerském vztahu, jako úspěšná, bohatá a seberealizovaná žena. ROZHODLA JSEM SE PRO ÚSPĚCH. ROZHODLA JSEM SE PRO PRÁCI NA SOBĚ, PRO ZDRAVÍ. Protože to jediné, co můžeme ovlivnit, jsme my sami. Nikdo jiný za nás tu práci neudělá. Za svůj život mám spoustu vlastních bolestivých zkušeností, které se mi podařilo zvládnout, a proto chápu situace mnoha žen a dokážu najít efektivní způsob, jak z nich ven.

5. Když jsem hledala způsob, jak se naučit efektivně komunikovat, objevila jsem koučink. Dva roky jsem s ním koketovala pomocí knížek a menších workshopů, a pak se rozhodla pro certifikovaný výcvik celostního koučování a NLP akademii. Prošla jsem kurzy artekoučinku, koučování vztahů i týmového koučinku. Poslední dva roky sama tvořím programy, ve kterých hodně používám koučování a svoje zkušenosti z praxe.

6. Mám za sebou víc než 1000 klientů v několika oblastech a na různých úrovních a rozhodně víc než 10 000 hodin praxe ve vlastním podnikání.

7. Poslední dobou zjišťuji, že jsem úžasně kreativní a mám super nápady, když mi přijdete na konzultace. Všechno se výborně spojuje a vy odcházíte se svými postupy na míru, v nichž se cítíte dobře. Ano, asi channeluju, taky vnímám energie, pracuju s kartami, kyvadlem a tak... a když se mnou budete pracovat déle, udělám vám i meditace na míru. Ale to už je jen pro opravdu hodně VIP klientky. 🙂 Můžeš se jí stát.

Vím, že jsem to dokázala

Pořád je kam růst, ale dnes už žiju život, ze kterého si nemusím brát dovolenou.

Miluju sama sebe i se všemi "zvláštnostmi", s tím, že jsem pro někoho "moc drsná" - ano, to je můj dar síly. Nikdy nebudu pouze jemná pečující květinka, i když podle Genových klíčů jsem jasný altruista, služebník a pečovatel milující mír a lásku na všech úrovních 🙂 Ano, miluju vás, svoje klientky. Ale umožňuju vám růst díky tomu, že umím vyhmátnout místa, kde vás to ještě bolí, kde si něco namlouváte, kde lžete sami sobě, kde máte sakra velké rezervy. A absolutně ve vás věřím a vidím ve vás potenciál. Umím vás dostat do akce. Protože bez ní se ve hmotném světe nehnete dopředu. I kdyby ta akce znamenala, že si sednete nebo lehnete a jen budete vnímat svoje tělo... i to je totiž akce, kterou je potřeba se někdy znovu naučit.

Pokud vás zajímá moje vzdělání, stručně ho shrnuji zde:

Prošla jsem klasickým vzděláním na Filosofické fakultě UK v Praze (titul Mgr., státní zkoušky z litevštiny a lotyštiny), do r. 2017 jsem měla platné všechny certifikace u ČNB pro činnost finančního poradce (penzijní fondy, úvěry, hypotéky, pojištění, investiční poradenství), poslední roky se zajímám jen o investování. Za posledních 5 let jsem prošla více než 30 certifikovaných i kratších kurzů na osobní rozvoj, výsledkově orientované koučování, NLP akademii, artekoučink, týmový koučink, koučování vztahů, hypnózu, práci s energií, sebelásku a sebehodnotu, Ho`oponopono, Mohendžodáro, metody EAT, EST, prezentační dovednosti, marketingové strategie, online podnikání, MLM, výživové poradenství, aromaterapii a další praktické kurzy.

aneb jeden z  mých koučů a terapeutů říká, že jsem "překurzovaná" a je dávno čas dávat věci zevnitř ven. Za to mu děkuji.

"Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít." L.A. Martáková