Učme se od úspěšných, získejme jejich tipy a triky.

 

4.–5. 11. 2023 v Bratislavě

Prodávej (se) s  lehkostí
s podporou

intenzivní online transformační program, díky kterému budete mít svoje podnikání i život ve vlastních rukou a budete konečně zářit pro sebe i svět kolem vás

 

Podnikáte a chcete z tohoto roku udělat ten dosud nejlepší?

Chcete konečně pospojovat ty dílky skládačky, které jste sbírali posledních několik let?

Chcete už zúročit leta svojí praxe, máte spoustu zkušeností, ale nedaří se vám to pořád slušně prodat nebo je vám hloupé si navýšit ceny, i když je všichni kolem vás zvedají?

Představuji vám exkluzivní online program "Prodávej (se) s lehkostí". Ten promění vaše podnikání a dodá vám sebevědomí při prodeji vašich produktů a služeb.

Proč právě ten můj? Mám pro vás tajemství, která jsem sbírala posledních 14 let během své praxe a vzdělávání za vyšší stovky tisíc korun, která vás vybaví vším, co potřebujete k tomu, abyste se prosadili na trhu a vaše podnikání rostlo.

Možná vás trápí tyto otázky

 • Jak efektivně zdvojnásobit příjem?
  Nenapadá vás už nic kloudného, jak zdvojnásobit svůj příjem nebo obrat vaší firmy během pár týdnů nebo maximálně měsíců? Cítíte, že se zároveň trochu bojíte velkých peněz (představa, že vyděláváte dvoj, troj nebo desetinásobek vás trošku děsí)?
 • Jak sestavit produktové portfolio?
  Nemáte jasno v tom, co prodáváte svým klientům? Máte produktovou pyramidu a diverzifikované portfolio, aby to na sebe navazovalo a doplňovalo se?
 • Jak sestavit efektivní strategii prodeje?
  Kde umístit svoji nabídku, komu a za kolik prodávat? Využívat či nevyužívat placené reklamy a sociální sítě? Které ano, které ne pro váš konkrétní byznys?
 • Jak si nastavit dlouhodobou vizi a jasné dílčí cíle?
  Cítíte, že vaše stávající vize je slabá? Že nemá šťávu a vás už to podnikání přestává bavit? Přestáváte v tom spatřovat smysl a naplnění? Máte problém si nastavit dílčí cíle a cestu k naplnění vaší vize si rozplánovat? Máte pocit, že nic nestíháte a cítíte se zahlcení?
 • Jak zvládnout svoje strachy?
  Jak zvládnout strach, který vás brzdí? Co když se řekne strach z úspěchu, strach z neúspěchu, strach z toho, že to nebude fungovat, že to nedokážete? Jak se konečně nedávat pozornost tomu, co si o vás myslí jiní lidé (včetně sousedů a bývalých kolegů)?
 • Lámete si hlavu s tím, co pořád dávat na sociální sítě?
  Vnímáte, že sociální sítě jsou dobrá věc pro propagaci vašeho podnikání, ale stále nevíte, jak je uchopit, máte z toho trochu strach a říkáte si, co byste tam stále dávali?
 • Jak zvýšit cenu a nepřijít o klienty?
  Vnímáte, že vaše stávající ceny jsou neudržitelné, ale máte strach je zvýšit, protože co kdyby náhodou odešli stávající klienti?
 • Jak být víc vidět?
  Možná si říkáte, že je na čase být víc vidět, ale paralyzuje vás váš strach z točení rozhovorů, živých videí nebo vystoupení na konferencích před stovkami nebo tisíci lidí? I s tím vám ráda pomůžu.

Možná vás trápí otázky jako: "Jak si vytvořit pyramidu produktů? Jak nastavit efektivní strategii prodeje? Jak zvládnout strach, který mě brzdí? Jak nastavit dlouhodobou vizi a jasné kroky v praxi?" Nebo možná zažíváte ten pocit, kdy si nevěříte, máte strach z prodeje nebo vás trápí negativní vztah k penězům. Tyto problémy mohou mít obrovský dopad na váš život a podnikání.

Ale co když vám řeknu, že problém je jinde, než si myslíte. Že všechno, co vám dosud bránilo, bylo jen limitujícím přesvědčením, které vám neumožňovalo vykročit vpřed. Možná si teď říkáte: "Ale jak je to možné? Jak můžu tento problém překonat?" Mám pro vás v programu a v individuální spolupráci několik řešení.

Představte si svůj život bez těchto problémů. Jaké by to bylo, kdybyste si mohli bez obav vybudovat silnou podnikatelskou identitu a sebevědomě prodávat své produkty a služby?

Jak by to ovlivnilo váš život a životy vašich blízkých?

Možná si teď říkáte, že to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda. Je to v pořádku, já bych na vašem místě před několika lety cítila totéž. Ale právě proto vám dnes nabízím něco, co vám skutečně může pomoci změnit váš (nejen) podnikatelský život.

Jádrem problému je, že vás nikdo nikdy nenaučil, jak funguje prodej z hlediska podvědomí. Ani to, jak své podvědomí můžete využít k dosažení svých cílů. Možná si myslíte, že to je něco, co se nedá naučit. Ale opak je pravdou. Proto pro vás dlouhodobě tvořím program "Prodávej (se) s lehkostí". Běžné postupy, které se snažíte aplikovat, mohou selhávat. Sama jsem se s tím potýkala víc než 8 let. Možná jste se setkali s různými strategiemi a plány, které vám slibovaly rychlý úspěch. Ale zjistili jste, že většina z nich nefunguje, protože neřeší hlavní problém - vaše sebevědomí a vztah k prodeji.

Co můžete od tohoto programu očekávát?

Online program Prodávej (se) s lehkostí je základní stavební kámen pro podnikatelku, která chce dlouhodobě růst a cítit se ve svém podnikání jako královna a čarodějka. Vědomá, plně přítomná, s rovnými zády a sebejistotou, kterou jí bude závidět i leckterá celebrita.

Je otevřený ale i mužům, kteří chtějí propojovat svoje offline a online aktivity a nevědí, jak  je efektivně uchopit tak, aby z nich udělali funkční efektivní výdělečné podnikání. Tady ale spíš doporučuji se propojit  a probrat, jaké moje služby jsou pro vás nyní vhodné.

Už bylo dost obětí a chudinek nebo prostitutek.

Obviňování všech kolem sebe kvůli vlastnímu neúspěchu už také stačí.

Program je pro vás, pokud jste ochotni přebírat zodpovědnost za svůj vlastní život. Nechcete však být sami na tvorbu podnikání a na svoje stavy, které přináší osobní transformace.

VYUŽÍVEJTE NAPLNO SVŮJ POTENCIÁL.

Možná právě začínáte nebo už nějakou dobu podnikáte, ale dodnes jste vnímali, že většina vašich rozhodnutí vycházela z hlavy. Z logického myšlení. Možná jste se dostali na částku kolem 50 000 Kč za měsíc, možná i trochu víc, ale poslední dobou vnímáte, že to nějak drhne. Dřete se a stejně to nepřináší ty výsledky, které očekáváte. Cítíte se zahlcení.

Možná se necítíte dobře při komunikaci prodeje vašich vlastních produktů, služeb nebo produktů MLM společnosti, se kterou spolupracujete. Máte strach začít točit videa a víc ukazovat svoji tvář na sociálních sítích, i když vnitřně víte, že to je něco, co byste teď potřebovala (a vlastně vás to i docela láká...).

CÍTÍTE, ŽE JE ČAS NA ZASTAVENÍ, REKAPITULACI. NASTAVENÍ NOVÉ VIZE A NOVÉ KROKY. Víc v souladu se sebou. 

Pojďte budovat svoje podnikání v online prostoru s přesahy do živého světa nebo v živém světě s přesahy do online prostoru na nové úrovni. Pojďte si sáhnout na vyšší příjmy z podnikání. Ať pro vás podnikání není alternativou k "práci", ale ŽIVOTNÍ STYL.

Co pravděpodobně budete zažívat po  programu a  roce spolupráce se mnou?

Budete ukotvené ve svém podnikání. Budete mít jasnou vizi a svoje vlastní cíle, ke kterým směřujete.

Budete jasně vědět CO a PRO KOHO děláte. Jak prezentovat sebe a svoji práci potenciálním klientům. 

Budete mít jasný časový plán.

Budete se cítit sebejistě při oslovení potenciálních klientů, kteří víte, kde jsou a co od vás potřebují.

Nebude pro vás problém vystupovat z komfortní zóny - úplně na ty "nepříjemné" situace, které vás dosud možná brzdily, změníte náhled a naučíte se v nich normálně fungovat.

Strach pro vás nebude překážka. Sice tady pořád v nějaké menší míře v některých situacích bude, ale nebude vás zastavovat na vaší cestě. Nebudete kvůli němu odkládat činnosti, které víte, že jsou ve vašem podnikání důležité.

Budete vědět, co dělat (nebo naopak nedělat) pro to, abyste žila verzi hojnosti, po které toužíte.

I KDYŽ BYSTE KDYKOLIV MĚNILI OBOR, MÁTE V SOBĚ JISTOTU A KNOW-HOW, JAK TO UCHOPIT.

Co v  programu objevíte

Modul 1 –  4 videa a pdf sešit na téma JÁ, KDO JSEM? Moje silné a slabé stránky, jak o sebe pečovat, abych byla v pohodě

Modul 2 – 6 videí a pdf sešit na téma CO DĚLÁM? Postoj k mojí činnosti, Jak zjistím, co bych měla dělat? Jak se pro sebe správně rozhodovat

Modul 3 – 6 videí a pdf sešit na téma PROČ? Vize, vizualizace roku, SMYSL podnikání a prodej

Modul 4 – 9 videí a pdf sešit na téma LIMITUJÍCÍ PŘESVĚDČENÍ A STRACH . Jak získat odvahu v situacích, kdy jsem měla strach?  Jak s větší lehkostí vystupovat z komfortní zóny (například sebeprezentace ven, točení videí, oslovení nových potenciálních klientů…)

Bonusový modul – money mindset – jak prožívat hojnost v sobě

Bonus - celý program "VYDĚLÁVEJ ONLINE PRAKTICKY A BEZ OMÁČEK" - za pár týnů prodávejte svoje produkty a služby, kde si projdete a naučíte se těchto 8 základních bodů:

1) Budete mít svoji kouzelnou větu (téma výtahové prezentace)

2) Budete mít upravené svoje sociální sítě

3) Budete znát svoji Pyramidu produktů

4) Budete si umět nastavit ceny

5) Budete se umět rozhodovat tak, aby vaše rozhodnutí podporovala vás v naplňování vašich záměrů

6) Budete mít náhled na technické nástroje, jejich stručný přehled a zjistíte, které by vás mohly ve vašem online podnikání efektivně podpořit

7) Budete vědět, kde hledat lidi do podnikání (ať už klienty, kolegy, spolupracovníky, členy týmu) a jak je efektivně a lidsky "normálně" oslovit

8) Budete vědět, co dávat na sociální sítě - aby to pro vás byla zábava a přinášelo to výsledky, které očekáváte

 

Nově od 10.1.2023 je součástí programu i  roční vedení v Kvantovém skoku v MLM pro ty z vás, kteří chcete zažít zásadní průlom ve svém síťovém podnikání.

Co ještě je součástí programu

60 min vstupní call se mnou

záznam webináře Na co se ptát při výběru společnosti pro dlouhodobou spolupráci

záznam 4 denního minitréninku Klíčové body v rozjezdu podnikání

záznam 3 denního minitréninku  Jak přitahovat ideální klienty do svého byznysu

webinář Money mindset – tipy pro uskutečnění života v hojnosti

3 denní minitrénink Výzva odvahy

webinář Jak na roztříštěnost a únik pozornosti

záznam webináře VIZE 2023

50 % sleva na příští živý workshop Podnikej sebe-VĚDOMĚ

ŽIVÁ AKCE
- v prosinci 2023 se zaměřením na vizi nového roku, zastavení, bilanci, ocenění, práce s vděčnosti.

Program je typu self-study, kdy máte materiály ve  členské sekci na mém webu a ve FB skupině (tam se hlásí většina účastníků), ale zároveň je k němu 12 měsíční podpora ve FB skupině s možností kladení konkrétních dotazů a rozšiřování možností programu (na Zoomu s přenosem do FB skupiny probíhá jednou týdně až 60 min vysílání se mnou, kdy odpovídám na vaše dotazy. Účastníci programu se zaplacenou podporou v rámci FB skupiny mají možnost se účastnit mých živých akcí s 50% slevou).

Podpora ve skupině formou otázek a odpovědí 1x týdně. Buď napíšete svoje dotazy do vlákna a já odpovím ve videu nebo se ke mně můžete přidat i do Zoom místnosti a zeptat se mě přímo tam. 

Máte podporu a přístup do členské sekce vždy 12 měsíců od vstupu do programu (od připsání platby). Po skončení 12 měsíců máte možnost ve vždy aktualizovaném a průběžně doplňovaném programu (a v mojí energii zde) zůstat za podmínek pro stávající klienty.

Za obsahem si stojím a vím, že výsledky mít budete, když se budete věnovat konzistentní práci na rozvoji svojí osobnosti a budete denně dělat akční kroky. Ty je ostatně potřeba dělat v každé oblasti, když ji chceme posunout (Chceme mít láskyplný vztah? Je potřeba o něj denně pečovat. Chceme mít vytrénované tělo? Musíme denně cvičit. Stejné je to s podnikáním.)

Uvědomujete si, že vy jste tvůrce a  chcete se letos opravdu posunout z místa?

Pak je program pro vás.

Těším se spolupráci.

Lucie

 

Nyní si můžete program objednat za early bird (předprodejovou) cenu, která už se nebude opakovat.

Program je možné rozdělit na několik plateb, ale preferuji platbu najednou. Nejen z důvodu vyššího bonusu, ale hlavně z toho důvodu, že se potom každý měsíc musíme spolu vracet k tématu peněz a plateb a UNIKÁ TAM DRAHOCENNÁ ENERGIE  jak vám, tak mně. Když platíte najednou, vyřešíte peníze jednou a je to. Už se soustředíme jen na vás posun vpřed.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě obracejte na e-mail lucie@luciemartakova.cz nebo přes Messenger a Whatsapp.

Těším se na vás!!!

Je čas zářit a svět potřebuje vidět právě vás!

Lucie

Některé reference a zpětné vazby s energií mých skvělých klientek  v různých druzích spolupráce  - Sales dance, VIP 1:1, Prodávej (se) s  lehkostí, 1-3 měsíční mentoring

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít." L.A. Martáková