Prodávej (se) s  lehkostí

Online transformační program, díky kterému budete mít svoje podnikání i život ve vlastních rukou a naučíte se s lehkostí prodávat svoje vlastní produkty, služby nebo spolupráci, třeba i v síťovém marketingu.

 

Podnikáte a chcete se naučit s lehkostí prodávat vlastní produkty, služby nebo nabízet spolupráci s vámi?

Chcete konečně pospojovat dílky skládačky, které jste sbírali posledních několik let?

Chcete už zúročit leta svojí praxe, máte spoustu zkušeností, ale nedaří se vám to pořád slušně prodat nebo je vám hloupé si navýšit ceny, i když je všichni kolem vás zvedají?

Možná vás trápí tyto otázky

 • Jak efektivně zdvojnásobit příjem?
  Nenapadá vás už nic kloudného, jak zdvojnásobit svůj příjem nebo obrat vaší firmy během pár týdnů nebo maximálně měsíců? Cítíte, že se zároveň trochu bojíte velkých peněz (představa, že vyděláváte dvoj, troj nebo desetinásobek vás trošku děsí)?
 • Jak sestavit produktové portfolio?
  Nemáte jasno v tom, co prodáváte svým klientům? Máte produktovou pyramidu a diverzifikované portfolio, aby to na sebe navazovalo a doplňovalo se?
 • Jak sestavit efektivní strategii prodeje?
  Kde umístit svoji nabídku, komu a za kolik prodávat? Využívat či nevyužívat placené reklamy a sociální sítě? Které ano, které ne pro váš konkrétní byznys?
 • Jak si nastavit dlouhodobou vizi a jasné dílčí cíle?
  Cítíte, že vaše stávající vize je slabá? Že nemá šťávu a vás už to podnikání přestává bavit? Přestáváte v tom spatřovat smysl a naplnění? Máte problém si nastavit dílčí cíle a cestu k naplnění vaší vize si rozplánovat? Máte pocit, že nic nestíháte a cítíte se zahlcení?
 • Jak zvládnout svoje strachy?
  Jak zvládnout strach, který vás brzdí? Co když se řekne strach z úspěchu, strach z neúspěchu, strach z toho, že to nebude fungovat, že to nedokážete? Jak se konečně nedávat pozornost tomu, co si o vás myslí jiní lidé (včetně sousedů a bývalých kolegů)?
 • Lámete si hlavu s tím, co pořád dávat na sociální sítě?
  Vnímáte, že sociální sítě jsou dobrá věc pro propagaci vašeho podnikání, ale stále nevíte, jak je uchopit, máte z toho trochu strach a říkáte si, co byste tam stále dávali?
 • Jak zvýšit cenu a nepřijít o klienty?
  Vnímáte, že vaše stávající ceny jsou neudržitelné, ale máte strach je zvýšit, protože co kdyby náhodou odešli stávající klienti?
 • Jak být víc vidět?
  Možná si říkáte, že je na čase být víc vidět, ale nevíte, jak začít. Například s točením rozhovorů, živých videí nebo vystoupení na konferencích před desítkami, stovkami nebo tisíci lidí? I s tím vám ráda pomůžu.
 • Jak sebrat odvahu na to být vidět?
  Mnoho z nás se na začátku vstupu do online prostředí bojí ukázat svou tvář na webu nebo sociálních sítích. Však co by si řekli známí, rodina a přátelé nebo kolegové, když by nás najednou viděli na YouTube a Facebooku?

Možná vás trápí otázky jako: "Jak si vytvořit pyramidu produktů? Jak nastavit efektivní strategii prodeje? Jak zvládnout strach, který mě brzdí? Jak nastavit dlouhodobou vizi a jasné kroky v praxi?" Nebo možná zažíváte ten pocit, kdy si nevěříte, máte strach z prodeje nebo vás trápí negativní vztah k penězům. Tyto problémy mohou mít obrovský dopad na váš život a podnikání.

Často nás taky ovládá rozhodovací paralýza. Mám si vybrat tuhle nebo tuto variantu?

A pak jsme v chaosu a nevíme, kam a jak dál.

Ale co když vám řeknu, že problém je jinde, než si myslíte. Že všechno, co vám dosud bránilo, bylo jen limitujícím přesvědčením, které vám neumožňovalo vykročit vpřed. Možná si teď říkáte: "Ale jak je to možné? Jak můžu tento problém překonat?" Mám pro vás v programu a v individuální spolupráci několik řešení.

Představte si svůj život bez těchto problémů. Jaké by to bylo, kdybyste si mohli bez obav vybudovat silnou podnikatelskou identitu a sebevědomě prodávat své produkty a služby?

Jak by to ovlivnilo váš život a životy vašich blízkých?

Možná si teď říkáte, že to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda. Je to v pořádku, já bych na vašem místě před několika lety cítila totéž. Ale právě proto vám dnes nabízím něco, co vám skutečně může pomoci změnit váš (nejen) podnikatelský život.

KDO NÁS UČIL PRODEJ??

Jádrem problému je, že vás nikdo nikdy nenaučil, jak funguje prodej z hlediska podvědomí. Ani to, jak své podvědomí můžete využít k dosažení svých cílů. Možná si myslíte, že to je něco, co se nedá naučit. Ale opak je pravdou. Proto pro vás dlouhodobě tvořím program "Prodávej (se) s lehkostí". Běžné postupy, které se snažíte aplikovat, mohou selhávat. Sama jsem se s tím potýkala víc než 8 let. Možná jste se setkali s různými strategiemi a plány, které vám slibovaly rychlý úspěch. Ale zjistili jste, že většina z nich nefunguje, protože neřeší hlavní problém - vaše sebevědomí a vztah k prodeji.

Co můžete od tohoto programu očekávát?

Online program Prodávej (se) s lehkostí je základní stavební kámen pro podnikatelku, která chce dlouhodobě růst a cítit se ve svém podnikání jako královna a čarodějka. Vědomá, plně přítomná, s rovnými zády a sebejistotou, kterou jí bude závidět i leckterá celebrita.

Je otevřený ale i mužům, kteří chtějí propojovat svoje offline a online aktivity a nevědí, jak  je efektivně uchopit tak, aby z nich udělali funkční efektivní výdělečné podnikání. Tady ale spíš doporučuji se propojit  a probrat, jaké moje služby jsou pro vás nyní vhodné.

 

"Už bylo dost obětí a chudinek nebo prostitutek."

Obviňování všech kolem sebe kvůli vlastnímu neúspěchu už také stačí.

Program je pro vás, pokud jste ochotni přebírat zodpovědnost za svůj vlastní život. Nechcete však být sami na tvorbu podnikání a na svoje stavy, které přináší osobní transformace.

VYUŽÍVEJTE NAPLNO SVŮJ POTENCIÁL.

Možná právě začínáte nebo už nějakou dobu podnikáte, ale dodnes jste vnímali, že většina vašich rozhodnutí vycházela z hlavy. Z logického myšlení. Možná jste se dostali na částku kolem 50 000 Kč za měsíc, možná i trochu víc, ale poslední dobou vnímáte, že to nějak drhne. Dřete se a stejně to nepřináší ty výsledky, které očekáváte. Cítíte se zahlcení.

Možná se necítíte dobře při komunikaci prodeje vašich vlastních produktů, služeb nebo produktů MLM společnosti, se kterou spolupracujete. Máte strach začít točit videa a víc ukazovat svoji tvář na sociálních sítích, i když vnitřně víte, že to je něco, co byste teď potřebovala (a vlastně vás to i docela láká...).

CÍTÍTE, ŽE JE ČAS NA ZASTAVENÍ, REKAPITULACI. NASTAVENÍ NOVÉ VIZE A NOVÉ KROKY. Víc v souladu se sebou. 

 

Pojďte budovat svoje podnikání v online prostoru s přesahy do živého světa nebo v živém světě s přesahy do online prostoru na nové úrovni. Pojďte si sáhnout na vyšší příjmy z podnikání. Ať pro vás podnikání není alternativou k "práci", ale ŽIVOTNÍ STYL.

Co pravděpodobně budete zažívat po  programu a  roce spolupráce se mnou?

 • Budete ukotvené ve svém podnikání. Budete mít jasnou vizi a svoje vlastní cíle, ke kterým směřujete.
 • Budete jasně vědět CO a PRO KOHO děláte. Jak prezentovat sebe a svoji práci potenciálním klientům. 
 • Budete mít jasný časový plán.
 • Budete se cítit sebejistě při oslovení potenciálních klientů, kteří víte, kde jsou a co od vás potřebují.
 • Nebude pro vás problém vystupovat z komfortní zóny - úplně na ty "nepříjemné" situace, které vás dosud možná brzdily, změníte náhled a naučíte se v nich normálně fungovat.
 • Strach pro vás nebude překážka. Sice tady pořád v nějaké menší míře v některých situacích bude, ale nebude vás zastavovat na vaší cestě. Nebudete kvůli němu odkládat činnosti, které víte, že jsou ve vašem podnikání důležité.
 • Budete vědět, co dělat (nebo naopak nedělat) pro to, abyste žila verzi hojnosti, po které toužíte.
 • I KDYŽ BYSTE KDYKOLIV MĚNILI OBOR, MÁTE V SOBĚ JISTOTU A KNOW-HOW, JAK TO UCHOPIT.

Co na vás čeká uvnitř

 • 1. MODUL
  JÁ, KDO JSEM? Moje silné a slabé stránky, jak o sebe pečovat, abych byla v pohodě. Sebepoznání je základ. Projdete si krátké cvičení podle Deepaka Chopry, kde ze sebe dostanete základ toho, kým dnes jste. Pojmenujete si svoje rysy a podíváte se na téma, jak o sebe pečovat, abyste se cítili v pohodě. Naše vlastní energie je totiž základ všeho. My jsme základem našeho podnikání. Proto je důležité tomu věnovat trošku času. 4 videa, pdf listy
 • 2. MODUL
  CO DĚLÁM? Postoj k mojí činnosti, Jak zjistím, co bych měla dělat? Jak se pro sebe správně rozhodovat? Při podnikání je moc důležité umět pojmenovat, co všechno děláme. Vědět jasně, co umíme. A také, jak to komunikovat lidem venku. Mnohdy narážíme na situace, kdy je pro nás těžké se rozhodnout. Proto v tomto modulu se podíváte na téma rozhodování. Tak, aby vaše příští rozhodnutí podporovala vás a váš dlouhodobý záměr a sen. 6 videí, pdf listy
 • 3. MODUL
  PROČ? Vize, vizualizace roku, SMYSL podnikání a prodej, Otázka motivace je jedna ze základních. Určuje to, jestli nám vůbec stojí naše činnost za výdej energie. Bez motivace se nám těžko vstává z postele a dlouhodobě drží nějaký směr. Těžko se nám dělají konkrétní kroky, aniž bychom jasně věděli, proč je máme dělat. Pojmenujete si svoje proč tak jasně, že už vás nic nevykolejí a budete se mnohem snáze soustředit na svoje vlastní aktivity. 6 videí, pdf listy
 • 4. MODUL
  LIMITUJÍCÍ PŘESVĚDČENÍ A STRACH . Jak získat odvahu v situacích, kdy jsem měla strach?  Jak s větší lehkostí vystupovat z komfortní zóny (například sebeprezentace ven, točení videí, oslovení nových potenciálních klientů…), Naučíte se pracovat se svými vlastními strachy. A že nás jich za života a v podnikání může potkat! Vím o tom své. Odhalíte svoje limitující přesvědčení. To, co vás dnes brzdí. Osvojíte si několik praktických koučovacích a NLP technik, jak s limity a brzdami pracovat. Odhalíte i svoje sabotéry a naučíte se jim nedávat už žádnou pozornost. 9 videí, pdf listy
 • BONUS Č. 1
  Money mindset - jak prožívat hojnost v sobě. Nastavení mysli na peníze. Co si upřímně myslíte o bohatých lidech? Jak moc si dnes dovolujete mít hodně peněz? Co pro vás znamená úspěch? Těšíte se na něj nebo vzbuzuje obavy? V tomto bonusovém webináři změníte svůj přístup k penězům tak, aby k vám mohly proudit v lehkosti z více zdrojů.
 • BONUS Č. 2
  Výzva odvahy - 3 denní minitrénink. První vlaštovka na cestě k vykročení k tomu, kým jste, kam chcete jít a odbourání největších strachů v podnikání. Moje prvotina, se kterou jsem před pár lety vstoupila do online podnikání jako certifikovaná koučka.
 • BONUS Č. 3
  Celý program "VYDĚLÁVEJ ONLINE PRAKTICKY A BEZ OMÁČEK" - za pár týdnů prodávejte svoje produkty a služby. Můj program, který vás krok za krokem provede základními tématy v online podnikání (ale některé části bohatě využijete i při podnikání v živém světě).
 • BONUS Č. 4
  Představ se do minuty - Možná si někdy připadáte hloupě, když máte ve dvou větách odpovědět na otázku "CO děláš?". Známe to všichni - na ulici, na zoomu, na networkingové akci... všichni se na to ptáme. Málokdo ale umí odpovědět sebejistě tak, aby to bylo jasné a zaujal protistranu. V programu Představ se do minuty se naučíte Kouzelnou větu, Výtahovou prezentaci i svůj autentický příběh v základní variantě.

"VYDĚLÁVEJ ONLINE PRAKTICKY A BEZ OMÁČEK" - za pár týdnů prodávejte svoje produkty a služby, kde si projdete a naučíte se těchto 8 základních bodů:

 • Budete mít svoji kouzelnou větu (téma výtahové prezentace)
 • Budete mít upravené svoje sociální sítě
 • Budete znát svoji Pyramidu produktů
 • Budete si umět nastavit ceny
 • Budete se umět rozhodovat tak, aby vaše rozhodnutí podporovala vás v naplňování vašich záměrů
 • Budete mít náhled na technické nástroje, jejich stručný přehled a zjistíte, které by vás mohly ve vašem online podnikání efektivně podpořit
 • Budete vědět, kde hledat lidi do podnikání (ať už klienty, kolegy, spolupracovníky, členy týmu) a jak je efektivně a lidsky "normálně" oslovit
 • Budete vědět, co dávat na sociální sítě - aby to pro vás byla zábava a přinášelo to výsledky, které očekáváte

Co je součástí programu Prodávej (se) s lehkostí - KOMPLETNÍ PŘEHLED

Mým záměrem je poskytnout vám maximum know-how a materiálů pro samostudium, ke kterým budete mít přístup nejméně jeden rok.

 • 5 modulů
  Programu Prodávej (se) s lehkostí (hodnota 40.000 Kč)
 • Program
  Vydělávej online prakticky a bez omáček (hodnota 12.000 Kč)
 • Záznam webináře
  Na co se ptát při výběru společnosti pro dlouhodobou spolupráci (hodnota 500 Kč)
 • Záznam 4 denního minitréninku
  Klíčové body v rozjezdu podnikání (hodnota 1700 Kč)
 • Záznam 3 denního minitréninku
  Jak přitahovat ideální klienty do svého byznysu (hodnota 1500 Kč)
 • Záznam webináře
  Money mindset – tipy pro uskutečnění života v hojnosti (hodnota 500 Kč)
 • Záznam 3 denního minitréninku
  Výzva odvahy (hodnota 700 Kč)
 • Záznam webináře
  Jak na roztříštěnost a únik pozornosti (hodnota 500 Kč)
 • Záznam webináře VIZE 2023
  VIZE 2023 - Jak si nastavit vizi a vytvořit svůj nový visionboard? (hodnota 500 Kč)
 • Otázky a odpovědi
  Cally - společná setkání na Zoomu na vaše otázky k podnikání a osobnímu rozvoji, do konce června 2024 budou probíhat živě (hodnota těžko vyčíslitelná - minimálně 50.000 Kč)
 • Představ (se) do minuty
  Miniprogram, který vám pomůže s lehkostí odpovědět na otázku "Co děláš?" (hodnota 111 Kč)

Celková hodnota programu je minimálně 107.900 Kč. Rozhodla jsem se ho nyní 111 lidem, kteří se konečně chtějí cítit skvěle při prodeji a navýšit svoje příjmy, dopřát za výrazně dostupnějších podmínek.

JAK TO PROBÍHÁ?

Program je typu self-study, kdy máte materiály ve  členské sekci na mém webu a ve FB skupině, kde jsou záznamy dřívějších setkání na Zoomu, kde účastníci mohli klást otázky, na které jsem odpovídala.

Tato podpora se Zoom setkáními 1x týdně bude zachována do konce června 2024. Čím dřív do programu vstoupíte, tím déle budete moci tuto přímou podporu využít.

Přístup do členské sekce máte vždy minimálně 12 měsíců od vstupu do programu (od připsání platby). Po skončení 12 měsíců máte možnost ve vždy aktualizovaném a průběžně doplňovaném programu (a v mojí energii zde) zůstat za podmínek pro stávající klienty.

Za obsahem si stojím a vím, že výsledky mít budete, když se budete věnovat konzistentní práci na rozvoji svojí osobnosti a budete denně dělat akční kroky. Ty je ostatně potřeba dělat v každé oblasti, když ji chceme posunout (Chceme mít láskyplný vztah? Je potřeba o něj denně pečovat. Chceme mít vytrénované tělo? Musíme denně cvičit. Stejné je to s podnikáním.)

Uvědomujete si, že nic není zadarmo, ale má smysl do sebe investovat, peníze, čas i úsilí a jste ochotni začít dělat praktické kroky, abyste si změnili život?

 

Pak je program pro vás.

Pokud si myslíte, že se jen tak samo od sebe něco změní, aniž byste cokoliv změnili vy, tak do programu neinvestujte a raději si peníze užijte jinak. Nemělo by to pro vás význam.

Těším se spolupráci.

Lucie Aira

Nyní si můžete program objednat ve dvou variantách

Varianta Grow
107.900 Kč
30.000 Kč
za 12 měsíců
Kompletní přístup k celému obsahu programu Prodávej (se) s lehkostí a ke všem bonusům po dobu minimálně 12 měsíců od vstupu do programu.
Za tuto cenu pouze pro 111 z vás
Varianta Optimum
125.900 Kč
48.000 Kč
za 12 měsíců
Kompletní přístup k celém obsahu programu Prodávej (se) s lehkostí a ke všem bonusům po dobu minimálně 12 měsíců od vstupu do programu.
Navíc 3x 1:1 až 120 min konzultace
POUZE PRO 10 Z VÁS

Program je možné rozdělit na několik plateb, ale preferuji platbu najednou. Nejen z důvodu vyššího bonusu, ale hlavně z toho důvodu, že se potom každý měsíc musíme spolu vracet k tématu peněz a plateb a UNIKÁ TAM DRAHOCENNÁ ENERGIE  jak vám, tak mně. Když platíte najednou, vyřešíte peníze jednou a je to. Už se soustředíme jen na vás posun vpřed.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě obracejte na e-mail lucie@luciemartakova.cz nebo přes Messenger a Whatsapp.

Těším se na vás!!!

Je čas zářit a svět potřebuje vidět právě vás!

Lucie

Některé reference a zpětné vazby s energií mých skvělých klientek  v různých druzích spolupráce  - Sales dance, Vydělávej online prakticky a bez omáček, VIP 1:1, Prodávej (se) s  lehkostí, 1-3měsíční individuální spolupráce (koučink, terapie, mentoring)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Lucie Aira Martáková je živým důkazem toho, že lze spojit lidskost s profesionální náročností a vést úspěšné týmy zejména v online podnikání. Její schopnost skloubit tyto prvky ji dělá nejen výjimečnou průvodkyní, ale i osobou, která dokáže vést nejen k dosažení výsledků, ale i k celkovému rozvoji a pohodě. Její jedinečná dovednost budovat silné a efektivní týmy vychází z její schopnosti porozumět individuálním potřebám a ambicím členů. Naslouchání a konstruktivní zpětná vazba vytváří atmosféru důvěry a respektu. Zvládnutí současného podnikatelského prostředí, rychlá adaptace na technologické trendy umožňuje udržovat konkurenceschopnost. Empatie a podpora Lucie ukazují, že nejde jen o obchodní úspěch, ale hlavně o lidský přístup, který se pozitivně přenáší do osobních životů každého v jejím okolí.
Dušan Swalensrenesanční podnikatel, www.swalens.eu
Prošla jsem s Luckou v uplynulých dnech dvě konzultace. Jedna se zaměřila na moji vnitřní ženu a vnitřního muže. Konzultace mi ukázala mnoho momentů, které řeším v životě a ony vlastně zrcadlí můj vlastní postoj a vnitřní nastavení. Moc děkuji za tyto aha momenty, protože díky nim mohu teď na sobě a svém okolí daleko efektivněji pracovat. Druhá konzultace byla zaměřena přímo na můj business. Delší dobu cítím potřebu změny. Jen poradně nevím jak tu změnu uchopit. Rozhodně mi chyběl pohled zvenčí a rady zkušené ženy, kterou Lucka bezpochyby je. Její rady mi ukázaly mnoho nových cest a možností. Za tuto pomoc jsem také velmi vděčná. Protože je jedno, zda jste podnikatelkou již dlouhou dobu, nebo jste zcela na počátku cesty. Každá z nás se někdy může dostat do slepé uličky a potřebuje pomoc někoho, kdo poradí kudy vede jiná cesta. Děkuji Lucko a všem moc doporučuji spolupráci.
Martina PapavasileiouVýživová poradkyně, www.poradnasmarti.cz
S Luckou jsem začala spolupracovat zhruba před rokem a jsem za to moc vděčná. Lucka má v sobě unikátní kombinaci schopností a vlastností – má v sobě také obrovskou sílu a pevnou kotvu a nejen díky tomu je schopná vás provézt vaším křovím plným ostrých trnů nebo vichřicí. Zároveň se do vás umí vcítit - to co vás učí má prožito a vyzkoušeno, pomůže vám otevřít vrata do vašeho podnikání. S ní budete vždy v obraze a v čistotě myšlenek a záměrů. Za ten rok jsem se rychle naučila a poznala hromady nových věcí, nástrojů, postupů a posunula jsem se opravdu o velikánský kus, děkuji a těším se na další společné mílové kroky.
Lucie Píšovápomáhá těm, kteří nejsou spokojení, odejít ze zaměstnání a učí angličtinu, www.zlatalucie.cz
"Lucky Výzvu odvahy velice ráda sdílím.🥰 Kdo cítí, že by potřeboval v prodeji čehokoliv popostrčit, jděte do toho! Ono i umět prodat svoje služby maséra, kadeřnice apod. je umění.😉 Měla jsem možnost si ji vyzkoušet a musím přiznat, že na začátku, než jsem se do ní opravdu dostala, jsem dělala kolem ní takový taneček.😂 Byl to taneček ega. Neměla jsem na to čas, vždy bylo něco důležitější, co jsem potřebovala řešit...🤓 Není divu, moje ego vědělo, že můj vztah k prodeji a penězům je nic moc a nechtělo, abych poznala pravdu.😅 Ve skutečnosti mi tato výzva nezabrala moc času, stačilo si to dovolit a projít si tím. Lucka používá zajímavé techniky vizualizace, které mám moc ráda.💖 Teď už vím, na čem mám pracovat. Protože pokud člověk má uložená špatná přesvědčení v sobě o prodeji nebo penězích, pak se špatně prodej dělá. Řekla bych, že naučit se prodávat s lehkostí a radostí je taky jeden z největších osobních rozvojů, kterým procházím.“
Kateřina Frodlová, podnikatelka v oblasti zdraví a krásyprůvodkyně v Kutné Hoře
Moc se mi líbí Tvůj projekt. Výzva je super. Moc se mi líbí. Dnes mi to pomohlo překonat jeden krok mimo komfortní zónu.
Kamila Linhartová, koučka
„Děkuji, Lucie. Musím říct, že tato výzva mě totálně dostala. Shlédla jsem ji jedním dechem a opět se ponořila do svých nevyřešených problémů. Nádherně zpracované, reálné, praktické, s respektem a vděčností. Navštívila jsem spoustu terapeutů a koučů, a to, co jsem řešila roky, dokážete předat v pár větách, ale hlavně dokážete vytvořit spolupráci s klientem v přítomném čase během videa, což je za mě velmi důležité. Přeji vám Lucko spoustu krásných dnů a pokud bude další výzva, a to i placená ráda se přihlásím. Děkuji.“
Irena Houdková, podnikatelka, naturopatka
"Lucka je skvělá koučka. Zabývá se mimo jiné oblastí osobního rozvoje v oblasti obchodu. Dokáže dobře klást otázky, které vás posunou směrem, kterým potřebujete. Takže pokud hledáte někoho, kdo vás může posunout, neváhejte Lucku oslovit nebo se zapojit do jejích výzev a programů. Díky za naše rozhovory."
Jana Vorlíčkováprůvodkyně žen, terapeutka Access Bars,
„Luci, ještě jednou děkuji za možnost poslechu výzvy odvahy, kterou jsi připravila. Pro mě to byla naprosto profesionální podívaná, i když z úplně jiné oblasti. Zaujaly mě tam dvě věci, spíš jsi brnkla na strunu, o které už roky přemýšlím: Kdo jsem a co vlastně chci. Druhé cvičení, které mě zaujalo, bylo to, kdy se člověk na sebe měl podívat očima druhých a obráceně. Dost velký nekomfort, mám zafixováno, že na mě druzí, ať už dělám cokoliv, vždy koukají spatra a s opovržením, výsměchem. Ale ono to tak ani být nemusí, jen to mám v sobě. Takže mám o čem přemýšlet, stále:-D“
Kristýna Sovová, doktorka přírodních věd, nyní na rodičovské dovolené
„Lucka mě příjemně překvapila 🤩 svým přístupem a zkušenostmi. Když jsem s ní řešila můj konkrétní problém, jak se dostat více do pohody s dětmi, a přitom být efektivní pracovně, perfektně mě navedla, což mi pomohlo uvědomit si, kde je “zakopaný” pes. 😉👍 Dál se mnou prošla situace v komunikaci a hned se mi na to líp nahlíží. Lucku můžu vřele doporučit!“
Iveta Haňavcováwww.naucseprvnipomoc.cz

Nejčastěji kladené otázky - FAQ

 • Jak program probíhá?
  Hlavní obsah programu je nahraný ve členské sekci na webových stránkách. Do členské sekce 'dostanete přístup na vaši e-mailovou adresu. Online podpora další bonusy a záznamy z již proběhlých online setkání, jsou nahrané ve FB skupině, kam také dostanete přístup minimálně na 12 měsíců.
 • Kolik program stojí?
  Program stojí 30.000 Kč ve variantě bez osobních konzultací a 48.000 Kč ve variantě Optimum se 3 individuálními 120 min konzultacemi online, kde s vámi můžu do detailu probrat, co nyní řešíte a případně vás podpořit v odevzdání některých strachů, limitujících přesvědčení a dalších brzd, které vám brání se teď pořádně rozjet.
 • Jaké jsou možnosti platby?
  Program je možné zaplatit najednou nebo na 5 splátek po měsíci. Buď bankovním převodem nebo kartou.
 • Je program vhodný pro začátečníky?
  Ano, program je vhodný i pro začátečníky. Pokud si nejste jistí z textu na stránce, neváhejte se mi ozvat a pomůžu vám zjistit, jestli pro vás program bude mít přínos.
 • Je program vhodný pro pokročilé?
  Určitě ano. Stále se setkávám s podnikatelkami a podnikateli, kteří za sebou mají různé kurzy a nemají srovnané základy. Pokud si nejste jistí nebo váháte, tak se mi ozvěte a pobavíme se o tom, jestli je pro vás program přínosem nebo jestli očekáváte něco jiného. Ať už jiný typ služby u někoho jiného nebo spíš individuální spolupráci se mnou.

"Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít." L.A. Martáková