Individuální spolupráce

VIP 1:1

Některé věci se dají vyřešit v rámci hromadných vzdělávacích programů. Ty jsou ideální, dokud jsme na začátku v dané oblasti. Jakmile ale máme za sebou

 • STOVKY NEBO TISÍCE HODIN PRAXE
  Už jste byli hodiny a hodiny "v terénu"
 • KURZY A ŠKOLY
  Už máte plné šuplíky poznámek z mnoha kurzů, online programů a školení nebo škol
 • CERTIFIKÁTY
  Můžete si vytapetovat kancelář nebo stěnu v bytě různými certifikáty a osvědčeními

A i přesto máte pocit, že

 • NEVÍTE DOST
  Pořád je těch znalostí málo na to, abyste získali odvahu to jít prodat
 • NEUMÍTE SI ŘÍCT O PENÍZE
  Je vám hloupé vzít si peníze od klientů nebo zdražit aspoň o 25% cenu, i když cítíte, že by to bylo adekvátní.
 • NEVÍTE, JAK VYSTOUPIT Z CHAOSU
  Jste zahlcení, v chaosu, nevíte, co dřív a špatně se vám nyní rozhoduje. Máte pocit, že se motáte v kruhu, ze kterého se vám nedaří vystoupit.
 • MÁTE STRACH ZMĚNIT SMĚR
  Máte obavy udělat "pro okolí šokující" rozhodnutí ohledně svého životního směru.
 • VÁM STÁLE NĚCO UNIKÁ
  Něco pořád chybí k tomu, aby to vypadalo podle vašich představ
 • NARÁŽÍTE NA LIMITY
  Teoreticky připouštíte, že je možné vytvořit velké věci. Ale sami si to nedovolujete. Neustále se objevují nějaké překážky, které vám brání vyskočit na další úroveň.

V takovém případě je z mého pohledu nejvyšší čas najít člověka, který s námi v daném okamžiku rezonuje a spojit se s ním na nějakou dobu v rámci individuální spolupráce.

Může to být mentor, terapeut nebo kouč, který si na nás udělá čas a vytvoří pro nás bezpečný prostor, kde můžeme vyrůst opět blíž k sobě a najít v sobě nová neotřelá řešení. Dáváme sami sobě prostor zastavit se, srovnat si myšlenky, navnímat to co je nyní pro nás klíčové. Co doopravdy potřebujeme a chceme.

Z mojí zkušenosti vidím, že když jsme na všechno sami, často hledáme ujištění někde venku - uznání od ostatní lidí, že jsme dost dobří. Že už umíme dost. Že můžeme zvýšit cenu (ano, i když někteří budou brblat, vyčítat a pohoršovat se a určitě někteří klienti odejdou). Jako dítě čekáme na dovolení někoho jiného. Je velmi snadné nechat se vtáhnout do téhle hry. Ale ve výsledku je jenom na nás si to uvědomit a začít tady a teď dělat věci jinak. Z jiné úrovně vědomí. Rozhodovat se tady a teď pro sebe. Důvěřovat si, že my víme nejlépe, co je pro nás dobré. Dovolit si to, že i my můžeme prožívat naplno hojnost (ve zdraví, vztazích i financích).

V klidu se dějí zázraky. Ne v chaosu. Proto otevírám prostor i pro individuální spolupráce, kde si ten klid pro sebe můžete zajistit. Během individuálního setkání máte moji plnou pozornost. A skrze ni moje zkušenosti, znalosti, otevřenou studnici nápadů a energii, která vám dokáže zase nalít krev do žil a natěšit vás na práci. 

Individuální spolupráce, kterou si můžete objednat i zde přes formulář, je nejefektivnější způsob, jak posunout svoje podnikání vpřed.

Chápu, že pokud mě zatím neznáte, chcete si vyzkoušet jednorázovou konzultaci.

Proto vznikly jednorázové konzultace Byznys rande. Jedná se až o 120 minut společného času online. Ve výjimečných případech se můžeme sejít naživo.

Jsem expert na propojování více témat a druhů podnikání tak, aby to vašemu klientovi dávalo smysl. Pomůžu vám propojit vaše podnikání ze živého světa s onlinem a miluju konzultace, kde hledáte smysluplné propojení vašeho expertního podnikání s MLM spoluprací.

Formulář pro objednání individuální spolupráce je níže pod textem.

Můžete si objednat jednu konzultaci nebo balíček tří konzultací. Pro dlouhodobější spolupráci mě kontaktujte individiálně přes tlačítko Kontakt nahoře na této stránce v Menu.

Těším se na vás,

Lucie 

 • Aby vás živilo
  Aby podnikání nebyl jen přivýdělek a touha, že by bylo super, kdyby vás to konečně živilo
 • Ke znásobení příjmů
  Dovolíte si znásobit svoje příjmy (z 5 místných částek na 6 místné, ze 6 místných na 7 místné, dvojnásobky, trojnásobky - to je už je na vás)
 • Dát podnikání novou šťávu
  Transformovat svoje podnikání. Možná z něj něco odebrat, něco naopak přidat, zjednodušit celý koncept.

Dopřejte si 1:1 setkání

 1. Objevíte kus sebe, odložíte část zátěžě, kterou s sebou nesete.
 2. Najdete nový směr, nové možnosti a jasné kroky ke svému cíli.
 3. Získáte zase chuť do tvoření.
S Luckou jsem začala spolupracovat zhruba před rokem a jsem za to moc vděčná. Lucka má v sobě unikátní kombinaci schopností a vlastností – má v sobě také obrovskou sílu a pevnou kotvu a nejen díky tomu je schopná vás provézt vaším křovím plným ostrých trnů nebo vichřicí. Zároveň se do vás umí vcítit - to co vás učí má prožito a vyzkoušeno, pomůže vám otevřít vrata do vašeho podnikání. S ní budete vždy v obraze a v čistotě myšlenek a záměrů. Za ten rok jsem se rychle naučila a poznala hromady nových věcí, nástrojů, postupů a posunula jsem se opravdu o velikánský kus, děkuji a těším se na další společné mílové kroky.
Lucie Píšovápomáhá lidem odejít z nevyhovujícího zaměstnání a učí angličtinu
Lucie Aira Martáková je živým důkazem toho, že lze spojit lidskost s profesionální náročností a vést úspěšné týmy zejména v online podnikání. Její schopnost skloubit tyto prvky ji dělá nejen výjimečnou průvodkyní, ale i osobou, která dokáže vést nejen k dosažení výsledků, ale i k celkovému rozvoji a pohodě. Její jedinečná dovednost budovat silné a efektivní týmy vychází z její schopnosti porozumět individuálním potřebám a ambicím členů. Naslouchání a konstruktivní zpětná vazba vytváří atmosféru důvěry a respektu. Zvládnutí současného podnikatelského prostředí, rychlá adaptace na technologické trendy umožňuje udržovat konkurenceschopnost. Empatie a podpora Lucie ukazují, že nejde jen o obchodní úspěch, ale hlavně o lidský přístup, který se pozitivně přenáší do osobních životů každého v jejím okolí.
Dušan Swalensrenesanční podnikatel, www. swalens.eu

Zajímá vás intenzivnější spolupráce? Klikněte na tlačítko níže. Pojďme se pak spojit na individuální 15 min hovor a probereme, jak vás teď můžu podpořit ve vašem růstu. V nabídce je možnost intenzivní 3 měsíční spolupráce nebo půlroční intenzivní mentorink s možnou poutí do Santiaga de Compostela pro několik z vás.

ZAJÍMÁ VÁS EXTRA ROČNÍ VIP SPOLUPRÁCE V DUCHU MINDARTU? Při které vám předám své know-how, které je pro vás užitečné ve vašem případě?

Pojďte kouknout na tuto stránku pro výjimečně náročné klienty.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.